فستیوال خرید استانبول

این جشنواره یکی از مهم ترین جشن های استانبول می باشد که هر ساله در این شهر برگزار می گردد. دریاتور با برگزاری تور های ویژه برای این جشنواره قصد دارد تا افرادی که قصد شرکت در این فستیوال را دارند راهنمایی و هدایت کند.

این جشنواره هر ساله به مدت یک ماه در استانبول برگزار می گردد و علاوه بر مردم استانبول، علاقه مندان زیادی از سایر کشورها را نیز بسوی خود می کشاند. در جشنواره خرید استانبول علاوه بر اینکه محصولات مختلف با تخفیف های بسیار مناسب و ویژه ارائه می گردند، فعالیت های مختلف فرهنگی نظیر نمایش، کنسرت، راهپیمایی و همچنین بازی هایی برای کودکان و مسابقات گوناگون برگزار می گردد.

مراکز خرید و فروشگاه ها تخفیفات ویژه ای را برای خریداران در نظر می گیرند و فروشگاه ها تا ساعات اولیه شب و گاها بصورت 24 ساعته باز می باشند و این امر سبب می گردد تا شهر استانبول در زمان برگزاری جشنواره خرید استانبول به شهری خاص تبدیل گردد.

از سال ۲۰۱۱ ، جشنواره خرید استانبول به سنتی سالانه در این شهر مبدل شده است . این جشنواره خرید در استانبول تا حالا ۵ بار در تاریخ ۷ تا ۲۹ ژوئن (۱۷ خرداد تا ۸ تیر) برگزار شده است و شما یه جشنواره یک ماهه را تجربه خواهید کرد اما در سال ۲۰۱۷ تغییراتی در برنامه جشنواره ایجاد شده است . در این جشنواره ، برای غذا و ترانسفر گردشگران همه دست بکار می شوند و استانبول سعی می کند در این فستیوال ، بهترین فرصت ها را برای خرید و سرگرمی را برای توریستها ایجاد کند .

تاریخ برگزاری جشنواره خرید استانبول 2017

جشنواره خرید استانبول 2017 در تاریخ 1 الی 16 جولای 2017 (10 تیر الی 25 تیر 96) در استانبول ترکیه برگزار می گردد.