یکی از مناطق توریستی در آنتالیا که جایگاه بسیاری از هتل های لوکس کشور ترکیه می باشد منطقه لار است. دریا تور در این مقاله این منطقه را به صورت کامل به شما معرفی می کند.

منطقه لارا

یک مکان بسیار دوست داشتنی مدیترانه ای با آبهای شفاف و ملایم دریای مدیترانه این منطقه یکی از مناطق دوست داشتی و جذاب برای گردشگران است و صنعت گردشگری در این شهر رو به پیشرفت است .گردشگرانی که با تور آنتالیا سفر می کنند خوب است بدانند نزدیکترین منطقه تفریحی و گردشی به آنتالیا منطقه لارا می باشد که فقط با 6 کیلومتر فاصله در شرق شهر آنتالیا واقع گردیده است و دارای طبیعت بسیار زیبا و امکانات فراوان برای گردشگران می باشد.

آب و هوای لارا در طول سال گرم و دلپذیر است و دارای آب و هوائی کاملا مدیترانه ای است و با این حال در فصلهای بارانی دارای لذتی بسیار خوشایند می باشد. بسیاری از گردشگران و بازدیدکنندگان این منطقه معتقدند که بهترین زمان برای گذراندن تعطیلات و استفاده از ساحل زیبای این منطقه از اواخر اردیبهشت ماه تا اواخر تیرماه می باشد که آب و هوا و دریا در بهترین موقعیت برای استفاده می باشد. البته لازم به ذکر است که بعد از این تاریخ نیز هوای منطقه مناسب می باشد اما رطوبت دریا کمی آزار دهنده می باشد.