دریاتور در این مقاله به معرفی پارک ملی المپیک در ایالت واشنگتن در ایالت متحده آمریکا قرار دارد. پارک ملی المپیک در میان میراث جهانی یونسکو قرار دارد.

پارک ملی المپیک

این پارک دارای تنوع بسیار زیادی از گونه های گیاهی و جانوری می باشد و همچنین توریست ها می توانند به ارتفاعات این پارک بسیار بزرگ سفر کنند. مساحت این پارک در حدود 1 میلیون هکتار می باشد و از چندین اکوسیستم تشکیل شده است.  می توان در پارک ملی المپیک در واشنگتن از بیابان های وسیع تا کوه های یخ و جنگل های بارانی معتدل را مشاهده کنید، همچنین این پارک دارای 70 مایل ساحل نیز می باشد. 

فصل ها و ساعاتی که می توان مراجعه کرد:

این پارک در تمامی فصول سال و تمامی ساعات روز باز می باشد. محبوب ترین ماه های سال برای مراجعه به این پارک ماه های ژوئن تا سپتامبر می باشد. در طول فصل تابستان مشغول، اکثر جاده ها و امکانات باز هستند و طیف وسیعی از برنامه ها برای لذت بردن از آنها در دسترس است. از ماه اکتبر تا مه برخی از جاده ها و اردوگاه های این پارک بسته می باشد و یا در ساعات خاصی امکان دسترسی به برخی مکان ها وجود دارد.

کار هایی که می توان در پارک المپیک انجام دارد:

این مکان دارای ماهی های زیادی می باشد و امکان ماهی گیری با قلاب برای مهمانان وجود دارد و همچنین می توان در این مکان از قایق سواری نیز لذت ببرید. یکی از کار هایی که بسیاری از افراد در این پارک انجام می دهند زدن کمپ در میان جنگل ها و کنار آب های این پارک می باشد. پیاده روی در میان جنگل های بارانی و کوه نوردی از میان کوه های سر به فلک کشیده از نمونه کارهای کمی می باشد که می توان در این پارک انجام دارد.