با پیشرفت تکنولوزی و ورود گوشی های هوشمند مسافران می توانند از انواع اپ های گوناگون برای راحتی سفر خود استفاده کنند. دریاتور در این مطلب قصد دارد چند اپلیکیشن را به شما معرفی کند که از نظر ما جزء واجبات سفر در قرن اخیر می باشد.

با ما همراه باشید که با این اپلیکیشن های توریستی آشنا شوید؛

اپلیکیشن های مفید در سفر به خارج از کشور:

Jetlag Genie :

این برنامه به شما کمک می کند تا الگوهای خواب خود را به مقصد طولانی خود تنظیم کنید و هنگام رسیدن به مقصد دچار مشکل نشوید. بنابراین، یک هفته قبل از کنفرانس، سمینار یا کارگاه بسیار تبلیغاتی شما باید تاریخ سفر، مقصد و زمان معمول خواب خود را وارد کنید و برنامه به شما هشدار می دهد که قبل از اینکه از پرواز خارج شوید ساعت خواب خود را هماهنگ کنید.

 

Pocket Yoga : 

وظیفه این اپ سرحال نگه داشتن مسافران می باشد. شما کافی است تم خود را (کوهستان، اقیانوس و …) وارد کنید تا این اپ با دادن برنامه هایی شما را همراره سر حال نگه دارد.

WalkJogRun :

این اپ برای افرادی مناسب می باشد که قصد سفر به داخل جنگل و مکان هایی می باشد که مسیریابی قوی مورد نیاز است. این اپ با استفاده از جی پی اس مکان های امن و مسیر های مناسب را در اختیار شما قرار می دهد.

iStone Travel Translator :

یکی از مفبد ترین اپ هایی که مورد استفاده قرار می گیرد می باشد. این اپ دارای بیش از 300 کاراکتر در 12 زبان می باشد که شما می توانید در مکان های متفاوت از این زبان ها گوناگون استفاده کنید. به طور مثال برای مراجعه بخ رستوران می توانید انواع غذاها را برای مسافران سفارش دهید.

Snapchat :

در سال 2016 این اپ یکی از برترین اپ ها شناخته شد. شما می توانید با این اپ در سریع ترین زمان ممکن عکس ها و فیلم های خود را به اشتراک بگذارید.

Airbnb :

شما می توانید با این اپ بهترین و امن ترین مکان را در کمترین زمان ممکن پیدا کنید. این اپ دارای بیش از 60 میلیون کاربر در 3400 شهر و 190 کشور دارد. 

Uber :

این اپ هم مانند Airbnb آنقدر فراگیر و محبوب است که نیازی به گفتن ندارد. این اپ برای تاکسی گرفتن و بسیار مقرون به صرفه و امن است و دیگر نیازی به پرداخت نقدی ندارد. یکی از امکانات خوب این اپ سرویس مخصوص بانوان است.

TripAdvisor : 

یکی از بهترین اپ ها برای پیدا کردن هتل و رستوران مناسب و مقرون به صرفه می باشد. شما می توانید در این اپ تمامی نظر های کاربران را بخوانید و بعد از مطالعه این مطالب به هتل و یا رستورانی مراجعه کنید.

Pocket First Aid and CPR :

یکی از اپ های مفید می باشد که شاید برای شما کاربرد نداشته باشد ولی می توان از آن برای کسانی که دچار مشکل می شوند استفاده کنید. این اپ داده های بالای پزشکی را در خود دارا می باشد که مفید ترین اطلاعات را به شما می دهد.