یکی از مشکلات مسافران در سفرهای طولانی هوایی عدم پوشیدن لباس راحت می باشد. مسافرانی که در پروازها از لباس راحت استفاده نمی کنند در هنگام رسیدن به مقصد از خستگی بیش از اندازه رنج می برند. دریاتور در این مطلب به معرفی راحت ترین لباس برای سفرهای طولانی هوایی پرداخته. 

مناسب ترین لباس ها در سفرهای هوایی

شلوار کتان یا استرچ

یک شلوار کتان راحت و یا استرچ این امکان را به شما می دهد که به راحتی پاهای خود را خم و راست کنید و به طور کامل احساس راحتی کنید و در هنگام رسیدن به مقصد از لحاظ زیبایی دارای زیبایی قابل قبولی نیز می باشد. سعی کنید از میان رنگ ها رنگ مشکی یا سفید را انتخاب کنید(به دلیل زیبایی بیشتر). 

تی شرت یقه هفت

در میان تی شرت های گوناگون برای فصل تابستان تی شرت یقه هفت از بقیه تی شرت ها بهتر می باشد البته به میزان قابل قبولی نیز گشاد باشد. این تی شرت با شلوار کتان از زیبایی قابل قبولی برخوردار می باشد و شما در هنگام رسیدن به مقصد ست مناسبی را دارا می باشید.

سوییشرت گرم (پیراهن تولستوی گرم)

اگر در فصل زمستان می خواهید سفر کنید حتماً لباس گرم با خود به همراه داشته باشید. بهترین لباس گرم در هنگام سفر یک سویشرت گرم می باشد که به راحتی بتوان آن را بر روی لباس های دیگر پوشید. البته این نکته را ذکر کنیم برای زیبایی بهتر است از رنگ مشکی استفاده کنید.

کفش ورزشی راحت

اگر قصد سفر طولانی مدت دارید به هیچ عنوان از کفش های پاشنه بلند استفاده نکنید. بهترین کفش برای سفر های هوایی کفش های ورزشی تخت (کتانی) می باشد. زمانی که شما در پرواز پاهای خود را بر زمین می گذارید در صورت پاشنه دار بودن کفش زانو و مچ پای شما به شدت دچار مشکل می شود.

لوازم جانبی

به همراه داشتن بعضی از تجهیزات جانبی در پرواز به شما کمک می کند پرواز راحت تری داشته باشید. بالشتک گردنی، هدفون، عینک آفتابی (برای زمان پیاده شدن از هواپیما) و …