یکی از سوال هایی که برای خیلی ها به وجود می آید این است که هنگام رفتن به ساحل دریا چه وسایلی با خود همراه داشته باشند. دریاتور در این مطلب برای شما لوازم ضروری که باید در ساحل به همراه داشته باشید را معرفی می کند. 

وسایلی که در ساحل باید همراه خود داشته باشید

دستمال مرطوب

بدن شما زمانی که به ساحل می روید عرق می کند و شن های زیادی به بدن شما می چسبند، بهترین راه برای پاک کردن شن و عرق دستمال مرطوب می باشد.

کیشنه مقاوم در برابر نفوذ آب 

یکی از مشکلاتی که افراد در هنگام رفتن به ساحل با آن مواجهه می شوند خیس شدن گوشی، کیف پول و دیگر لوازم شخصی می باشد. کیسه مقاوم در برابر نفوذ آب یکی از واجب ترین وسیله در ساحل دریا می باشد.

کیف چند لایه

این کیف لوازم آرایشی و دیگر لوازمی که باید از نور آفتاب به دور باشد را نگه داری می کنند.

بطری و سطل بازی چند تکه

این وسایل بیشتر برای کودکان می باشد که به راحتی بتوانند با شن های کنار ساحل بازی کنند.

بطری آب

بهترین ظرف برای نوشیدن آب در کنار ساحل بطری ها آبی می باشد که ورشکاران از آن استفاده می کنند. این بطری ها آب را به مدت طولانی خنک نگه می دارند و هنگامی که از دستان شما رها شوند آبی از آن ها تخلیه نمی شود.

حوله استخری و زیرانداز

این نوع حوله ها حمل و نقلی ساده دارند و فضای کمی را می گیرند. حوله یکی از واجب ترین وسایلی می باشد که در ساحل باید با خود همراه داشته باشید.

کرم و اسپری ضد آفتاب

کرم ضد آفتاب بدن شما را در هنگام لذت بردن از حمام آفتاب از اشعه های مضر خورشید نگه داری می کند.

اسپیکر قابل حمل 

یکی دیگر از وسایل مورد نیاز در ساحل بلند گوهای قابل حمل می باشد. خیلی از افراد در هنگام استراحت در ساحل دوست دارند از موسیقی لذت ببرند.

کتاب

در هنگام رفتن به ساحل کتابی با خود به همراه داشته باشید. یکی از لذت های بسیاری از افراد مطالعه کردن در کنار ساحل با صدای زیبای موج می باشد.

دوربین 

برای ثبت خاطرات خوب ساحل دریا حتماً با خود دوزبینی به همراه داشته باشید تا بهترین لحظات خود را ثبت کنید.

کلاه و عینک آفتابی

یکی از لوازمی که شما را از نور خورشید محافظت می کند کلاه می باشد. خیلی از افراد از خوردن نور مستقیم خورشید به صورت شان اذیت می شوند. کلاه صورت شما را از خوردن نور مستقیم محافظت می کند و همچنین برا جلوگیری از آسیب به چشمانتان از عینک آفتابی استفاده کنید.

لباس مناسب

یک لباس نازک برای پوشاندن لحظاتی که می خواهید قدم بزنید.

 

منبع: www.smartertravel.com