کشتی کروز یکی از بهترین روش ها برای دیدن چندین مقصد گردشگری در یک زمان می باشد. دریاتور در این مقاله شما را با بهترین مقصد های گردشی برای کشتی کروز در سال 2017 آشنا می کند.

بهترین مقاصد گردشی برای کشتی کروز دنیا

بهترین تور کروز در آمریکا و کانادا: شهر کبک (Quebec City)

کبک تنها استان کانادا با جمعیت غالباً فرانسوی زبان و تنها استان این کشور است که تنها زبان رسمی آن در سطح استانی فرانسوی است. این شهر یکی از زیباترین شهر های توریستی می باشد که سالانه تور های گردشگری زیادی به آن وارد می شود.

یهترین رودخانه اروپا برای کشتی کروز: بوداپست (Budapest)

بوداپست یکی از شهرهای دنیا می باشد که دارای بیشترین چشمه های آبگرم می باشد. این شهر یکی از بهترین مقصد های کشتی کروز در اروپا می باشد. این شهر بسیار عجیب و سرگرم کننده می باشد. 

بهترین کروز در دریای مدیترانه: دوبرونیک (Dubrovnik)

یکی از قدیمی ترین بندرگاه های دنیا را دارا می باشد. دوبرونیک شهری قدیمی در ساحل دریای آدریاتیک است که در جنوب کرواسی مستقر شده. دوبرونیک “مروارید دریای آدریاتیک” نیز نامیده می شود.

بهترین کروز در جزایر بریتانیا و اروپای غربی: آمستردام (Amsterdam)

آمستردام یک شهر بندری می باشد که از کذشته تا به امروز دارای بندرگاه های مشهوری نیز می باشد. می توان گفت که شهرت آمستردام برای بندرگاه های آن می باشد. هنگامی که به بندرگاه های آمستردام وارد می شوید با حجم بالایی از کشتی های کروز روبه رو می شوید. 

بهترین کروز در استرالیا و نیوزیلند: اکاروا (Akaroa) 

می توان گفت یکی از بهترین تور های کشتی کروز در اکاروا می باشد. شما با گذشتن از تنگه وارد مکانی می شوید که در اطراف آن صخره های سرسبز و آب های بسیار زیبا رو به رو می شوید. این بندر همچنین یک مقصد بسیار عالی برای خانواده ها می باشد. شنا کردن با دلفین ها، قایقرانی، پیاده روی طبیعت افسانه ای، پیاده روی پنگوئن ها، تورهای موتورسیکلت و پیاده روی های تاریخی، تنها چند نمونه از فعالیت هایی می باشد که می توان در این مکان از آن لذت برد.

بهترین کروز در آسیا و اقیانوس آرام: سنگاپور (Singapore)

سنگاپور به خاطر پاکیزگی و پیشرفت خود، یکی از بهترین مقصدهای کروز در آسیا و اقیانوس آرام جنوبی است. صنعت گردشگری، یکی از منابع عمده درآمد سنگاپور را تشکیل می‌دهد. جاذبه‌های طبیعی فراوان، تنوع قومی، استفاده از زبان انگلیسی به عنوان یکی از زبان‌های اصلی و شبکه حمل و نقل گسترده و کارآمد، از جمله دلایل محبوبیت این کشور دربین جهانگردان است

بهترین کروز در دریای کارائیب شرقی، باهاماس و برمودا: King’s Wharf

شاهزاده برمودا یکی از بهترین مقاصد گردشی برای تورها کروز می باشد. این مکان با داشتن بازارها، موزه ها و … هر ساله یکی از بهترین مناطق برای رفتن می باشد.

بهترین کروز در مکزیک و آمریکای جنوبی: کابو سن لوکاس (Cabo San Lucas)

کابو سن لوکاس که معمولاً کابو خوانده می‌شود٬ شهری در مکزیک است که در انتهای شبه‌جزیره باخا کالیفرنیا واقع است. این مکان یکی از بهترین نقاط جهان برای فعالیت های ماجراجویانه می باشد. در این مکان شما می توانید از انواع ورزش های آبی مانند: جت اسکی، قایقرانی و … لذت ببرید.


بهترین کروز در جنوب کارائیب: کوراسائو (Curacao)

یک جزیره در دریای کارائیب جنوبی می‌باشد که در کنار سواحل ونزوئلا واقع شده‌است. ویلمستاد، که در آن کشتی های کروز پهلو می گیرند یک شهر پر جنب و جوش و جهانگردان با مغازه ها و کافه های کنار خیابانی می باشد.