ابوظبی یکی از شهرها و شیخ‌نشین‌های هفت‌گانهٔ امارات متحده عربی است. دریاتور در این مطلب شما را با مکان هایی آشنا خواهد کرد که در سفر به این شهر باید از آنجا دیدن کرد. 

در ابوظبی از کجا دیدن کنیم؟

ساحل و مسیر کورنیش را تجربه کنید (Experience the Corniche Path)

مسیر کورنیش یکی از معروف ترین مسیر ها برای پیاده روی در ابوظبی می باشد که دارای 8 کیلومتر طول می باشد. این مسیر پر است از رستوران ها و مکان های دیدنی که می توان در هنگام پیاده روی در این مکان ها استراحت کرد. 

دهکده میراث تاریخی (The Heritage Village)

دهکده میراث ابوظبی یکی از روستاهای قابل دیدن برای مسافران و توریست های است. این روستا بینش جالبی از گذشته ابوظبی، مخصوصاً درباره صنعت مروارید به شما می دهد. دهکده میراث در منطقه الشندغه در اطراف و دهانه نهر دبی واقع شده است.

مسجد بزرگ شیخ زاید (Sheikh Zayed Grand Mosque)

مسجدی در شهر ابوظبی، کشور امارات است. این مسجد بعد از مسجد الحرام و مسجد النبی سومین مسجد بزرگ جهان است و یکی از نقاط دیدنی امارات متحده عربی به شمار می‌آید.

جزیره آل لولو (Al Lulu Island)

اگر شما قصد سفر به ابوظبی را دارید حتماً از جزیره آل لولو دیدن کنید. این جزیره با آب های کریستالی زیبا احاطه شده است.

باغ وحش العین (Al Ain Zoo)

باغ وحش العین ، یک باغ وحش ۴۰۰ هکتاری است که در دامنه کوه جبل حفیت در العین ، امارات متحده عربی واقع شده است. این باغ وحش به طور عمده شامل بز کوهی عربی و غزال آفریقایی، گاو کوهی آفریقایی، غزال و کل سرخ می باشد و می توان آن ها را در چراگاه هایی که دارای درخت و سایه هستند که شرایط پرورش عالی را ارائه می دهند، پیدا کرد.

تپه های ماسه ای عظیم LIWA

این تپه ها در نزدیکی روب الخلی قرار دارد. هر ساله در این مکان جشنواره های مختلی برگزار می گردد.

منبع: www.smartertravel.com