هر روزه مشتریان زیادی با ما تماس می گیرند که به دنبال آفری (رزرو دقیقه نود) می باشند. دریاتور در این مطلب برا خوانندگان و مسافران خود قصد دارد درباره مزایا و معایب استفاده از رزروهای دقیقه نود صحبت کند. 

 

مزایا رزرو دقیقه نود (آفری)

یکی از بهترین قسمت های این گونه رزروها این است که شما تا لحظه آخر نمی دانید مقصد سفرتان کجا می باشد. در این گونه سفر ها شما استرس برنامه ریزی، هماهنگی و دیگر کارها را ندارید. یکی دیگر از دلایل رزرو های آخر وقت که مهمترین دلیل آن می باشد استفاده از پایین ترین قیمت های تور می باشد، شما در برخی از موارد می توانید قیمت یک تور را با پایین ترین نرخ ممکن پیدا کنید.

معایب رزرو دقیقه نودی

این گونه رزرو ها دارای معایب گوناگونی می باشد. یکی از مهترین معایب استفاده از آفری این اشت که شما دارای انتخابات زیادی نمی باشید و هر هتلی که در لیست آفری می باشد باید استفاده کنید. ممکن است پرواز شما پرواز مناسبی نباشد. دیگر مشکل اینگونه رزرو ها این است که سفر شما به طور کامل کنسل شود. در برخی مواقع قیمت بلیط های پرواز هر چه به ساعت پرواز نزدیک تر می شوید گران تر می شود.

چگونه یک تور دقیقه نودی گیر بندازیم؟

می توان گفت به طور کلی این گونه رزرو ها از فرمول خاصی پیروی نمی کنند.، ولی راه هایی هست که شما بتوانید دقیقه نود رزرو کنید. یکی از راه ها انعطاف پذیری خود شما می باشد که با شرایطی که به وجو می آید خود را هماهنگ کنید. در نزدیکی تعطیلات (نوروز، آخر هفته و …) همواره بلیط ها و تورهای مسافرتی گران می شوند و ما این پیشنهاد را می دهیم که همواره قبل از نزدیکی به این تعطیلات تور های خود را رزرو کنید. یکی دیگر از راه ها این است که بعد از تعطیلات سفر کنید چون بسیاری از هتل ها بعد از تعطیلات خالی می شوند و با قیمت هایی بسیار پایین می توانید هتل را رزرو کنید. 

یکی از بهترین راه های کاهش هزینه که همواره ما به مسافران خو پیشنهاد می دهیم ای است که، به جای هزینه بالای پرواز به یک شهر، اگر بلیط برای شهرهای نزدیک اطراف آن به میزان قابل قبولی ارزان تر بود، آن را تهیه و باقی مانده راه را ماشین کرایه کنید.