یکی از بهترین شهر ها در خاورمیانه دبی می باشد. شما می توانید در دبی بهترین و مشهورترین برند های دنیا را تهیه کنید، ولی یکی از مشکلات خرید در دبی بالا بودن هزینه خرید می باشد. دریاتور در این مطلب قصد دارد مکانی را به مسافران معرفی کند که می توانند با کمترین هزینه خرید کنند. 

دوبی اوت‌لت مال (Dubai Outlet Mall)

اوت‌لت استور دبی اولین مرکز خرید اوت‌لت در خاورمیانه و میزبان بیش از ۱۲۰۰ برند برتر جهانی است. این بازار بزرگ به خرده‌فروشی اختصاص داده شده و مقصدی نهایی برای کسانی است که به دنبال تخفیف‌های باورنکردنی هستند. اغلب اجناس موجود در این مرکز و ۲۴۰ فروشگاه آن با ۳۰ تا ۹۰ درصد تخفیف به فروش می‌رسند که شامل انواع لباس، کیف، کفش، عطر، جواهرات، مبلمان، کامپیوتر، موبایل و اجناس دیگری می‌شود. . البته همان گونه که قبلا هم توضیح دادیم، این اجناس ترند روز محسوب نمی‌شوند و ممکن است برای اشخاصی که به ترند بودن اهمیت می‌دهند ناامید کننده باشد.

اغلب این اجناس به دلیل این که در فروشگاه‌های اصلی شهر به فروش نرفته‌اند به این مکان آورده می‌شوند و با قیمتی به مراتب کمتر در اختیار مشتریان علاقه‌مند قرار می‌گیرند. اگر به دنبال تهیه‌ی سوغاتی هستید، و می‌خواهید با کم‌ترین هزینه آن‌ها را تهیه کنید، می‌توانید در «کاونت گاردن» انواع صنایع دستی، جواهرات، لوازم کادویی، لباس‌های محلی و اجناس عجیب‌وغریب را تهیه کنید. علاوه بر این، در این اوت‌لت استور گستره‌ی وسیعی از منوی غذایی و آشامیدنی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

در این مرکز تمرکز تنها روی خرید کردن نیست، بلکه به سرگرمی هم اهمیت داده‌اند. یک شهربازی کوچک (چاکی‌چیز) برای کودکان خیالتان را از بابت سر نرفتن حوصله‌ی فرزندتان راحت می‌کند. سیستم امنیتی که در این شهربازی به کار گرفته شده است، مشتریان و گردشگران را قادر می‌سازد تا با خیالی آسوده و کمترین نگرانی (بدون هزینه‌ی اضافی) در مورد کودکشان مشغول انجام خریدهایشان شوند. همچنین اگر خسته شدید می‌توانید در سالن استراحت آن به استراحت کردن بپردازید. روزهای یکشنبه و چهارشنبه نیز به ازای هر ۱۰۰ درهم خرید می‌توانید یک فنجان قهوه مهمان این مرکز شوید.

اوت‌لت مال دبی در مجموع شامل بازار دبی، هتل‌های شناور، هتل سوما، هتل بودجه و یک مرکز فرهنگی تفریحی است. شما همچنین می‌توانید با تهیه‌ی «کارت پلاس اوت‌لت» (Outlet Plus Card) از بسیاری از فروشندگان تخفیف‌های بیشتری دریافت کنید. این کارت را می‌توانید از هرکدام از باجه‌های خدمات مشتریان این مرکز تهیه کنید. البته به یاد داشته باشید کارت مذکور تنها یک روز اعتبار دارد، بنابراین به هیچ وجه استفاده از آن را به روزهای بعد موکول نکنید.

اوت‌لت مال دبی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب باز است. بسیاری از هتل‌های دبی سرویس‌های شاتلی را برای دسترسی به این مرکز در اختیار مشتریانشان قرار می‌دهند. اوت‌لت مال دبی در خیابان العین قرار دارد. دسترسی به این مکان با تاکسی و اتوبوس امکان‌پذیر است. همچنین اگر تمایل دارید از متروی شهری استفاده کنید، خطوط ۶۶ و ۶۷ از ایستگاه برجمان این امکان را برایتان مهیا خواهند کرد. در ضمن، روزهای دوشنبه بازاری در این مکان برپا می‌شود که می‌توانید اجناس را در آن با ۵۰ درصد تخفیف خریداری نمایید.