دریاتور در این مطلب قصد دارد برای افرادی که دوست دارند سگ و یا حیوان خانگی خود را در سفر به همراه داشته باشند ترفندهایی معرفی کند. اگر شما سگی دارید که قصد دارید آن را با خود به سفر برید حتماً این مطلب را مطالعه کنید. 

نکات و ترفند های سفر با سگ

انتخاب هتل

بزرگترین مشکل برای به همراه داشتن سگ در مسافرت پیدا کردن هتلی می باشد که اجازه دهند حیوانات خانگی را به همراه داشته باشید. هنگام سفر با سگ خود، توصیه می کنم به طور مستقیم با هتل بر روی تلفن رزرو کنید. به این ترتیب شما می توانید سوالات خاص و سیاست حیوان خانگی هتل را درک کنید. از هتل حتماً سوال شود که محدودیت در ورود نژادهای خاصی وجود دارد. هتل قادر به نگهداری از سگ در زمانی که شما حضور ندارید را دارد.

عادت های سگ خود را بشناسید

درک کامل رفتار سگ یکی از مهمترین نکات در سفر با این حیوان می باشد. به طور مثال اگر سگ شما عادت دارد به هنگام خواب از پنجره عابران را تماشا کند حتماً اتاقی رزرو کنید که در طبقات بالای هتل باشد . یا اگر از آسانسور ترس دارد اتاقی در طبقات پایین رزرو کنید. زمانی که اتاق را ترک می کنید تلویزیون را روشن بگذارید تا حواس سگ شما به بیرون جلب نشود. 

تنهایی سگ

برخی از هتل ها قبول نمی کنند که سگ به تنهایی در اتاق بماند به همین دلیل راهی برای گریز از این باید پیدا کرد. برخی هتل ها خدمات نگهداری از سگ را در اختیار مهمانان قرار می دهند، ولی در صورتی که هتل این امکان را ندارد شما می توانید از راهنمای هتل درباره رستوران هایی که امکان ورود سگ را دارا می باشند را به شما معرفی کنند. این نکته را اضافه کنیم که بیشتر رستوران ها برای اینکه شما بتوانید سگ خود را به همراه داشته باشید صندلی هایی در بیرون برای این افراد قرار داده اند.

غذای سگ

برخی هتل ها دارای تخت و ظرف مخصوص سگ می باشد و هزینه ای از مسافر می گیرند، قبل از ورود به هتل از تمامی این هزینه ها اطلاع پیدا کنید و از نحوه تهیه غذا برا سگ خود اطلاع پیدا کنید زیرا شما نمی توانید در طول سفر حجم بالای غذای سگ خود را حمل کنید. غذاهای سگ خود را در کیسه های جداگانه بسته بندی کنید تا در زمان مورد نیاز سریع از یکی از کیسه ها استفاده کنید.

وسیله بازی 

همیشه اسباب بازی که سگ شما به آن علاقه دارد را به همراه داشته باشید تا در زمانی که تنها می شود بتواند با آن سرگرم باشد و ایجاد مزاحمت برای سایرین نداشته باشد.

 منبع: www.smartertravel.com