یکی از سرگرمی های باب میل جوانان رفتن به کلاب های شبانه می باشد. دریاتور در این مطلب شما را با برترین کلاب های شبانه دبی آشنا می کند. کلاب های شبانه بهترین مکان برای افرادی می باشد که عاشق شب زنده داری و سرگرمی های شبانه هستند.

با ما همراه باشید تا با برترین کلاب های شبانه دبی آشنا شوید؛

برترین کلاب های دبی

White Dubai

می توان گفت این کلای یرترین کلاب دبی می باشد که بر بالای پشت بامی ساخته شده و دید فوق العاده ای از دبی را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. تنها ایراد این کلاب این می باشد که در ماه های سرد دبی قابل استفاده نمی باشد. در این مکان همواره یکی از بهترین خوانندگان دنیا حضور دارد.

Cirque Le Soir

همه در دبی می دانند که برای دوشنبه شب باید به این کلاب بروند. اگر دوس دار هیپ هاپ هستید حتماً به این کلاب بروید.

Armani Prive

این کلاب در برج خلیفه قرار دارد که می توان این کلاب را لوکس ترین کلاب دبی نامید. شما می توانید در این کلاب تمام مدت از DJ زنده لذت ببرید. این کلاب پر زرق و بزق ترین کلاب دبی نیز می باشد.

The Act

در این کلاب شما می توانید شام خود را همراه با تماشای نمایش میل کنید. این کلاب در شیخ زائد قرار دارد که در میان ساکنین این منطقه از شهرت بالایی برخوردار است.

Billionaire Mansion

اگر قصد رفتن به این کلاب را دارید حتماً بهترین لباس های خود را بپوشید. این کلاب همواره میزبان بزرگانی از سراسر دنیا می باشد که دوست دارند غذای خود را در میان یک کلاب میل کنند.

Cavalli Club

این باشگاه یک کلاب کلاسیک است که در طول سال میزبان مسابقات گوناگونی می باشد. بیشتر شهرت این کلاب برای فضای بسیار رویایی این مکان می باشد.

People by Crystal

این کلاب در هتل رافلز دبی قرار دارد. این کلاب از روزهای سه شنبه تا روز شنبه آماده خدمات رسانی به مردم می باشد. این کلاب مکان بسیار خوبی برای افرادی است که قصد دارند کلاب خود در کنار هتل شان باشد.

منبع: theculturetrip.com