منطقه دیره در دبی یکی از مشهور ترین مناطق این شهر است که پر است از مراکز تجاری، هتل ها، مراکز خرید، مراکز تفریحی و رستوران های لوکس. دریاتور در این مطلب شما را با برترین رستوران های این منطقه آشنا می کند. اگز قصد سفر به دبی را دارید و هتلی در منطقه دیره گرفته اید حتماً به این رستوران ها بروید.

بهترین رستوران های منطقه دیره

میااکو (Miyako)

این رستوران یکی از بهترین رستوران های غذاهای ژاپنی در دبی می باشد. این رستوران دارای دکوری ژاپنی با طعم های متنوع ژاپنی می باشد که همواره لذیذ ترین غذاها را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. صندلی های سنتی، سبک شرقی، متناسب با فضای معاصر باعث می شود که پارادوکس لذت بخشی در هنگام لذت بردن از غذاهای تپانیاکی به وجود آید.

تلفن رزرو : 6878 209 4 971+

آشیانا (Ashiana)

این رستوران دارای یک منو قوی از غذاهای هندی می باشد. رستوران دارای دکوری بسیار زیبا است. شما می توانید در این مکان از تمامی ادویه هایی که در هند پیدا می کنید لذت ببرید. آشیانا یک مکان بسیار عالی برای برگزاری جشن های شما می باشد.

تلفن رزرو : 1733 207 4 971+

باشگاه چینی (The China Club)

شام خود را مانند پادشاهان چینی میل کنید. باشگاه چینی در هتل رادیسون بلو قرار دارد. فضای داخلی این رستوران با رنگ های شاد به سبک کاخ های چینی تزیین شده و همچنین شما با خوردن غذاهای این رستوران احساس می کنید که در شهر پکن مشغول غذا خوردن هستید.

تلفن رزرو : 2227171-04 +

رستوران بوارد والک (The Boardwalk)

این رستوران دارای 20 سال سابقه در منطقه دیره می باشد. بوارد والک دارای منو بسیار قوی از غذاهای دریایی می باشد و همچنین طیف گسترده ای از پیتزا ها را نیز برای مهمانان سرو می کند. اگر دنبال مکانی هستید که یک شام رمانتیک دو نفره میل کنید ما این رستوران را به شما پیشنهاد می دهیم.

تلفن رزرو : 6000 295 4 971+

کوزینا (Cucina)

یک شام خانوادگی کامل در رستوران ایتالیایی یکی از بهترین لحظات گذراندن زمان با خانواده می باشد. دکور این رستوران شبیه آشپزخانه های سنتی ایتالیایی می باشد. 

تلفن رزرو : 4444 262 179+

هوفبراهوش (Hofbräuhaus)

یک رستوران آلمانی در هتل ماریوت می باشد. دیوارهای فیروزه ای با پورتره های خیره کنند فضایی جادویی را به وجود آورده اند. اگر عاشق نوشیدنی هستید حتماً به ای رستوران بروید تا از انواع نوشیدنی ها در هنگام میل کردن غذا لذت ببرید.

تلفن رزرو : 7977 607 4 971+

جزیره اسپایسی (Spice Island)

رستورانی برای معرفی غذاهای آسیایی به دنیا! مهمانان می توانند در رستوران طیف گسترده ای از ادویه ها وغذاهای آسیایی را میل کنند. 

تلفن رزرو : 8085 608 4 971+

مانیل گریل (Manila Grill)

یک رستوران تازه تاسیس با غذاهای لذیذ فیلیپینی. این رستوران تمامی کباب ها را برای مهمانان طبخ می کند و از تازه ترین گوشت ها و سبزیجات استفاده می کند. شما می توانید لحظاتی رمانتیک را در کنار موسیقی زنده در این رستوران سپری کنید.

تلفن رزرو : 2140 608 4 971 +

منبع: theculturetrip.com