دبی شهری است در میان بیابان های خشک و سواحل زیبا. این شهر ترکیبی از برج های بلند، رستوران های شیک، مراکز خرید بزرگ و … . دریاتور در این مقاله شما را با سواحلی در دبی آشنا می کند که برای عموم باز هستند. سواحل دبی در امتداد ساحل غربی شهر دارای ویژگی های خاص خود هستند و می توان به راحتی از آن ها استفاده کرد.

با ما همراه باشید تا با سواحل عمومی دبی آشنا شوید؛

معرفی ساحل های عمومی دبی

ساحل کایت/بادبادک (Kite Beach)

اینجا بهشت بادبادک ها است . ساحلی بکر و زیبا که تعداد زیادی بادبادک بزرگ و کوچک ، در رنگ ها و مدل های گوناگون در آسمان آن به پرواز در آمده اند . اگر شما نیز از علاقمندان به پرواز درآوردن بادبادک هستید یا از تماشای کایت های رنگارنگ در آسمان لذت می برید. همچنین اگر شما نیز از طرفداران ورزش های ساحلی هستید، ساحل بادبادک ها بهترین مکان برای ورزش هایی نظیر موج سواری و والیبال ساحلی است . عده ای از علاقمندان نیز در دریای این بخش به قایق رانی می پردازند.

ساحل الصوفه (Al Sufouh Beach)

این ساحل در دبی مشهور به ساحل راز هاست که ساکنان محلی زیبایی آن را می دانند. این ساحل واقع در روستای الصفوه تنها ساحل عمومی دبی می باشد که یک نمای کامل از برج العرب را به مهمانان خود می دهد. یکی از آرام ترین سواحل دبی است که شما می توانید به راحتی شنا کنید و از طلوع آفتاب در ساحل لذت ببرید.

ساحلی در جمیرا (The Beach at JBR) 

یکی از بزرگ ترین ساحل های دبی می باشد که شما می توانید انواع غذاها را در این ساحل میل کنید و از تفریحات گوناگون لذت ببرید. این ساحل در منطقه جمیرا قرار دارد و یکی از شلوغ ترین ساحل های دبی می باشد.

منبع:theculturetrip.com