یک گیمر فرقی ندارد در کجای دنیا باشد همواره نیاز دارد در فضای بازی قرار گیرد. اگر در سفر به دبی نیاز دارید بچه های خود را در مکانی مناسب بگذارید و خود شما به خرید بپردازید حتماً این مطلب را مطالعه کنید. دریاتور در این مقاله بهترین مکان های بازی را به شما معرفی می کند.

 بهترین مکان های بازی در دبی

هاب زیرو (Hub Zero)

یک نقطه صفر به معنامی واقعی برای افرادی می باشد که عاشق بازی هستند. شما می توانید در این مکان با جدیدترین تجهیزات بازی روز دنیا بازی کنید و همچنین از بازی های سنتی گذشته نیز لذت ببرید. این مکان دارای یک سینمای چهار بعدی برای بازی نیز می باشد.

آدرس و تلفن: Hub Zero, CITY WALK, Dubai, UAE, +971 800 637227

اسکیپ گیمز (Escape Games)

یک مرکز مناسب برای بازی های گرم و سرگرم کننده. در این مکان شما همواره می توانید بازی جدیدی جایگزین بازی قدیمی خود پیدا کنید.

بازی های استریو (Stereo Arcade)

این مرکز به دو بخش جداگانه تقسیم می شود. یک بخش مخصوص افرادی با سن بالای 20 سال که در این بخش موسیقی های راک و … پخش می شود و بخش دیگر مخصوص افراد زیر 20 سال که موسیقی ها و بازی هایی با توجه به سن آن ها وجود دارد.

آدرس و تلفن: Stereo Arcade, DoubleTree by Hilton Hotel, The Walk, Jumeirah Beach Residence, Dubai, UAE, +971 52 618 2424

مرکز بولینگ دبی (Dubai Bowling Center)

سالن های بولینگ همواره مرکزی مناسب برای تمامی اعضای خانواده بوده. این مرکز مناسب ترین مکان برای گذراندن یک شب عالی با خانواده می باشد. علاوه بر بولینگ سرگرمی های دیگری نیز در این مکان وجود دارد.

آدرس و تلفن: Dubai Bowling Center, Al Quoz 1, Sheikh Zayed Road, Dubai, UAE, +971 4 339 1010

سیاره جادویی (Magic Planet) 

یکی از مشهور ترین مکان های بازی دبی می باشد که انواع سرگرمی ها برای بچه ها و بزرگسالان داراست. سیاره جادویی دارای چندین شعبه در دبی می باشد که آدرس های آن ها را در زیر برای شما نوشته ایم.

آدرس و تلفن: 

Magic Planet, Mall of the Emirates, Dubai, UAE, +971 4 341 4444

Magic Planet, City Center Deira, Dubai, UAE, +971 4 295 4333

Magic Planet, City Center Mirdif, Dubai, UAE, +971 4 231 6256

منبع: theculturetrip.com