دریاتور در مطلب زیر یکی از بزرگترین کنگره های پزشکی اطفال را به شما معرفی می کند. این کنگره در شهر دبی برگزار می گردد و میزبان این کنگره هتل دوسیت تانی دبی می باشد.

با دریاتور همراه باشید تا با این گنگره پزشکی بیشتر آشنا شوید؛

کنگره بین المللی پزشکی اطفال دبی (dubai international paediatric medical congress)

کنگره پزشکی اطفال دبی کنگره ای پیشرو و برجسته در زمینه پزشکی اطفال در منطقه خاورمیانه است. این رویداد پزشکان متخصص بین المللی را در تخصص های مختلف دور هم جمع می کند تا در آن به بررسی و مرور مسائل کنونی و آخرین پیشرفت های صورت گرفته در حوزه های مختلف تخصص پزشکی اطفال مانند هماتولوژی، انکولوژی، مغز و اعصاب، قلب و عروق، مطالعه نوزادان، ارتوپدی، روانشناسی و غیره بپردازند. کنگره پزشکی اطفال دبی کنفرانسی سازماندهی شده و منظم با موضوعات و سرفصل هایی عمدتا حول پزشکی اطفال است که سعی در ارائه تصویری مناسب به مخاطبان داخل و خارج امارات متحده عربی دارد. این کنگره در نوع خود رویدادی بی همتاست که در آن متخصصان حوزه پزشکی اطفال به شیوه ای کاملا قابل فهم به بحث در مورد موضوعات می پردازند و آخرین تحولات دنیای پزشکی اطفال را بصورت کامل پوشش می دهد.

مباحث مختلف کنگره بین المللی پزشکی اطفال دبی

پزشکان اطفال عمومی، پزشکان اطفال، پزشکان عمومی، پزشکان و مسئولین بهداشت و سلامت مدارس، فوق تخصص پزشکی اطفال، پزشکان اطفال عمومی،پزشکان اطفال متخصص، پزشکان خانواده، سرپرستاران، پرستاران اطفال و ماماها.

تاریخ شروع : پنج شنبه 25 آبان 96                  Thu 16 November 2017

تاریخ پایان : شنبه 27 آبان 96                         Sat 18 November 2017

برای شرکت در این کنگره با دریاتور تماس بگیرید (اخذ ویزا دبی، رزو هتل, رزرو بلیط)