دریاتور در این مطلب برای شما مسافران دبی یک تاریخ بسیار عالی رال معرفی می کند. نمایشگاه ویچنزا دبی یکی از بزرگترین نمایشگاه های طلا و جواهر دنیا می باشد که هر ساله در شهر دبی برگزار می گردد.

با ما همراه باشید تا درباره نمایشگاه طلا و جواهر ویچنزا دبی بیشتر بدانید؛

نمایشگاه طلا و جواهر ویچنزا دبی (Vicenzaoro Dubai)

نمایشگاه طلا و جواهر دبی یا همان ویچنزا سبب می‌شود جامعه تجاری طلا و جواهر یکبار در سال در یکی از مکان‌های لوکس دنیا گرد هم بیایند. نمایشگاه طلا و جواهر دبی بستر ارتباطی ویژه ای برای جامعه تجاری طلا و جواهر است که در یکی از مکان های لوکس دنیا طراحی شده است. این نمایشگاه یک رویداد ضروری برای عاملان کلیدی ساخت طلا و جواهر است که آخرین و منحصر به فرد ترین مجموعه های خود را به شایسته ترین اپراتورهای بین المللی ارائه خواهند داد: فرصتی ممتاز برای دسترسی به تمام بازارهای خاورمیانه، روسیه، آفریقا، آسیای مرکزی و جنوب شرقی آسیا. قالب نمایشگاه به اجتماعات مختلفی تقسیم شده که بتواند به پویاترین نیازها و تقاضاهای بین المللی طلا و جواهر پاسخ داده، یک مرور کامل از پیشنهادات نمایشگاه ارائه داده و خریداران را در سفر تجاری خود هدایت کند. برنامه های منحصر به فردی از رویدادهای ارتباطی، سمینارها در مورد آخرین روندها، جلسات تجاری یک به یک، کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی، در همکاری با سازمان های بین المللی با هدف حمایت از صنعت طلا و جواهر آینده در مقیاس جهانی در طول چهار روز سازمان یافته شده است. 

نمایشگاه طلا و جواهر دبی توسط Fiera di Vicenza و همچنین مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود، به همین دلیل هم مردم بازدیدکننده و هم غرفه‌داران، آن را رویدادی بسیار مهم و منحصربه‌فرد تلقی می‌کنند. اگرچه این نمایشگاه بین‌المللی بوده و از کل دنیا بازدیدکنندگانی را جذب می‌کند، اما مخاطب‌های اصلی آن 23 کشور هستند که اغلب در آسیا قرار دارند.

هدف نمایشگاه ویچنزا دبی: 

خرده فروشان، فروشگاه های زنجیره ای، فروشگاه های بزرگ، عمده فروشان، معامله گران، واردکنندگان/ صادرکنندگان، فروشندگان اینترنتی، سازندگان، طراحان جواهرات و انجمن های حرفه ای

تاریخ شروع : چهارشنبه 24 آبان 96                     Wed 15 November 2017

تاریخ پایان : شنبه 27 آبان 96                             Sat 18 November 2017

برای شرکت در این نمایشگاه با دریاتور تماس بگیرید (اخذ ویزا دبی، رزو هتل, رزرو بلیط)