در دبی جاذبه های زیادی وجود دارد که باید از آن ها دیدن کرد. دریاتور در این مطلب مکان هایی به شما معرفی می کند که یا باید از آن ها دیدن کرد و یا باید آن فعالیت را انجام داد.

با ما همراه باشید تا با این مکان ها آشنا شوید؛

1- برج العرب (Burj Al Arab)

برج العرب نام هتلی در دبی، امارات متحده عربی است. ساختمان آن ۳۲۱ متر ارتفاع دارد و در جزیره‌ای مصنوعی ۲۸۰ متر از خشکی بنا شده‌است. کوچک‌ترین اتاق هتل ۱۶۹ و بزرگ‌ترین اتاق آن ۷۸۰ متر مربع مساحت دارند. غالباً هتل برج العرب را «تنها هتل ۷ ستاره جهان» می‌نامند اما همیشه تعداد ستاره‌های آن مورد بحث بوده است. هفت طبقه از این هتل به صورت آکواریوم در زیر دریا وجود دارد.

آدرس و تلفن:  Jumeirah Rd | Burj Al-Arab Hotel, Dubai,United Arab Emirates, +971 4 301 7777

2- پارک آبی آکواونچر (Aquaventure Waterpark)

کسانی که عاشق آدرنالین هستند حتماً به این پارک بروند. این پارک یکی از بزرگ ترین پارک های آبی جهان می باشد که بهترین مکان برای تفریحات آبی است. این پارک دارای 15 رستوران است که دارای تنوع غذایی بالایی می باشد.

آدرس و تلفن:  Crescent Road | Atlantis, The Palm, Dubai,United Arab Emirates, +971-4-4260000

3- میدان ریسرکورس (Meydan Racecourse)

مکانی برای دوست داران اسباب بازی و ورزش. این مکان هرساله برگزار کننده مسابقات اسب سواری از سراسر دنیا می باشد و همچنین چند دوره مسابقات جهانی اسب سواری در این مکان برگزار شده است.

آدرس و تلفن: Suite 206 | Nad Al Sheba, Dubai, United Arab Emirates, +(0) 4 327 2110

4- میراکل گاردن دبی (Dubai Miracle Garden)

سفری در دنیای رنگارنگ گل ها، تجربه ی دویدن در باغ های گل و دیدن پروانه های زیبا؛ این تکه از زمین مانند بهشت است؛ بهشتی در دل کویر. مقصدمان بازدید از بزرگترین باغ گل دنیاست، این باغ، میراکل یا معجزه نام دارد و در شهر مدرن و حیرت انگیز دبی ساخته شده است، شهری که همیشه در تصورمان دیاری گرم و سوزان بوده است. این باغ با افکار شما معجزه می کند انگار تمام فکرهای خسته کننده و منفی از شما دور می شود، میلیون ها گل در این باغ رویایی گرد هم آمده اند تا مکانی فوق العاده را برای شما عزیزان بسازند، جایی که با هیچ جای کره ی زمین قابل مقایسه نیست. بزرگ ترین باغ گل موجود در جهان است و نامش با همین عنوان در رکوردهای گینس به ثبت رسیده است.  هزاران گونه ی گیاهی را یک جا خواهید دید و اجازه دارید در میان آن ها قدم بزنید. باغ پروانه ی بزرگی هم در این مکان موجود است که از برترین باغ های پروانه ی جهان محسوب می شود و در آن می توانید هزاران گونه ی مختلف پروانه را مشاهده کنید.

آدرس و تلفن: Dubai Land, Al Barsha, Dubai, United Arab Emirates, +971-44228902

5- تور سافاری کویر (Desert Safari Tour)