یکی از شهرت های ویژه شهر دبی خرید و مد می باشد. دریاتور در این مقاله شما را با مکان هایی آشنا می کند که می توان برترین مد های روز دنیا را در آنجا پیدا کرد. شما می توانید در این مکان ها در دبی از اقلام محلی گرفته تا لوکس ترین لباس ها را پیدا کنید.

بهترین مقصد خرید برای عاشقان مد در دبی

سوکو مدینات جمیرا (Souk Madinat Jumeirah)

مکانی مناسب افراد که عاشق لباس های محلی هستند. این مکان علاوه بر دارا بودن لباس های محلی مدرن ترین لباس های روز دنیا را نیز دارا می باشد. سبک بازار کامل شبیه بازار های سنتی عربی است. یکی از مکان های فروش عمده طلا در دبی نیز می باشد.

آدرس و تلفن: Souk Madinat Jumeirah, Al Sufouh Rd, Dubai, +971 4 366 8888

معبد مد (The Fashion Vault)

یک سبک بسیار عالی از طراحان محلی را ارائه می دهد. در این مکان بهترین طراحان منطقه جمع می شوند و بهترین کارهای خود را به نمایش در می آورند.

آدرس و تلفن: Sunset Mall, Jumeirah Beach Rd, Jumeira 3, Dubai, +971 4 330 7333

خیابان مد (Fashion Avenue)

این مکان واقع در مرکز دبی با بیش از 1200 فروشگاه که تازه ترین مد های روز دنیا را در خود جای داده اند. اگر به دنبال لوکس ترین و مشهور ترین ماک های دنیا در دبی هستید حتماً به این مکان مراجعه کند.

آدرس و تلفن: The Dubai Mall, Financial Centre Road، Downtown Dubai, Dubai, +971 800 382246255

منطقه طراحی دبی (Dubai Design District)

این مکان، مکانی است که شما فقط باید ببینید و ببینید. این مکان مکانی است برای شهروندان شیک پسند. در این منطقه بزرگترین نمایشگاه های مد خاورمیانه برگزار می گردد.

جام جهانی دبی (Dubai World Cup)

در این مکان هر ساله رویدادهای زیادی برگزار می گردد. از مسابقات اسب سواری تا شوهای مد. اگر به دنبال مکانی برای دیدن شوهای مد هستید هر ساله در تاریخ های خاصی شوهای مدی برگزار می گردد.

منبع: theculturetrip.com