شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز انگلیس پس از گذشت یک سال از آغاز مجدد پروازهایش به تهران – از افتتاح دفتر مرکزی خود به منظور افزایش رفاه مشتریان – ارائه گزینه های بیشتر و بهبود کیفیت ارائه خدمات خبر داد.

رابرت ویلیام ” مدیر فروش آسیا- اقیانوسیه و خاورمیانه خطوط هوایی بریتیش ایرویز دراین باره اعلام کرد: بریتیش ایرویز سابقه ای طولانی در پرواز به ایران دارد و پس از یک سال – همچنان از آغاز پروازهایمان به ایران خرسندیم افتتاح دفتر مرکزی در پایتخت ایران می تواند رفاه حال مشتریان مان را حفظ کرده و افزایش دهد .
مشتریان خطوط هوایی بریتیش ایرویز می توانند پرواز خود از تهران را به حدود ۲۰۰ مقصد شبکه پروازی ما انتخاب کنند ” وی افزود: افتتاح این دفتر مایه افتخار ما بوده و خود را متعهد می دانیم تا خدمات ارتقا یافته ای در راستای بهبود رفاه حال مشتریان ایرانی – ارائه دهیم مشتریان ما هر بار که با بریتیش ایرویز سفر کنند- کیفیتی بهتر را تجربه خواهند کرد “.
پروازهای مستقیم تهران – لندن خطوط هوایی بریتیش ایرویز در ۴ کلاس پروازی با هواپیمای بویینک ۷۷۷ انجام می شود در آوریل سال ۲۰۱۷- بریتیش ایرویز از برنامه های متنوع خود نظیر ارائه خدمات ممتاز و احدات منطقه اختصاصی و سرپوشیده در ترمینال ۵ فرودگاه هیتروی لندن به منظور ارتقای رفاه حال مشتریان رونمایی کرد.

منبع: ایرنا