دبی شهری است که شما می توانید در روز از نور خورشید لذت ببرید به ویژه که در یک استخر مشغول شنا کردن باشید. دبی با هتل های سر به فلک کشیده و لوکس و قرار دادن استخر هایی بر روی پشت بام این امکان را به مسافران می دهد که هر چه بهتر از نور خورشید لذت ببرند. دریاتور در این مقاله شما را با استخر هایی آشنا می کند که شما می توانید در این استخر ها مناظر زیبای دبی را نیز مشاهده کنید.

بهترین استخرهای روباز در دبی

هتل مدیا وان دبی (Media One Hotel)

این هتل 4 ستاره دارای استخر های شنای مشهوری در دبی می باشد. شما می توانید از استخر هایی که بر روی تراس های آن قرار داده شده استفاده کنید. هتل مدیا وان دبی دارای چندین استخر می باشد. 

آدرس و تلفن: Media One Hotel, Dubai Media City Plot No.1, +971 4 427 1000

هتل آدرس دبی مارینا (The Address Dubai Marina)

هتل در رده هتل های 5 ستاره لوکس قرار دارد. هتل در یکی از بهترین مناطق دبی واقع شده و شما می توانید در این هتل از استخر بی نهایت استفاده کنید. استخری که بر روی تراس هتل قرار دارد یکی از بهترین نقاط این هتل است که شما می توانید در کنار استخر از بهترین نوشیدنی ها استفاده کنید و همچنین در استخر به شنا بپردازید.

آدرس و تلفن: The Address Dubai Marina, Al Marsa Street, Dubai Marina, +971 4 436 7777

هتل فور پوینت بای شرایتون (Four Points by Sheraton)

این هتل 4 ستاره در منطقه شیخ زاید قرار دارد. منظره استخر این هتل بسیار عالی روبه خیابان اصلی می باشد. منظره روبه آسمان خراش های دبی در هنگام شنا و لذت بردن از نور خورشید لحظه ای رویایی را برای شما فراهم می کند.

آدرس و تلفن: Four Points by Sheraton, Sheikh Zayed Roads, +971 4 323 0333

هتل میدان دبی (Meydan Hotel)

این هتل در ردیف هتل های 5 ستاره قرار دارد. می توان گفت بهترین استخر روباز در دبی را دارا می باشد. استخر یک دید افقی بسیار رویایی را در اختیار افرادی که مشغول شنا هستند قرار می دهد.

آدرس و تلفن: Meydan Hotel, Al Meydan Road, Nad Al Sheba, +971 4 381 3333

هتل پارک ریجیس کریس کین (Park Regis Kris Kin Hotel)

هتل در ردیف هتل های 5 ستاره قرار دارد که در نزدیکی دبی کریک می باشد. استخر در پشت بام هتل مکانی بسیار عالی برای تماشای غروب آفتاب در هنگام شنا کردن می باشد.

آدرس و تلفن: Park Regis Kris Kin Hotel, Sheikh Khalifa Bin Zayed Street, +971 4 377 1111

منبع: theculturetrip.com