یکی از تفریحات توریست ها در زمان سفر خرید می باشد. شهر تفلیس یکی از شهر های گردشگری محسوب می شود که ایرانیان زیادی به این شهر سفر می کنند. دریاتور در این مطلب شما را با بهترین مراکز خرید تفلیس آشنا می کند.

بهترین مراکز خرید تفلیس

ایست پوینت (East Point)

این مرکز خرید تنها 12 دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد. در این مرکز خرید مدرن بیش از 150 مفازه و فروشگا با تمامی برند های دنیا وجود دارد. در این مرکز خرید سرگرمی هایی برای کودکان در نظر گرفته شده تا زمانی که شما در حال خرید کردن هستید بچه های شما سرگرم باشند. همچنین این مرکز خرید دارای چندین غذاخوری نیز می باشد.

آدرس: تفلیس، بزرگراه کاختی، خیابان دوم والردیچه

مرکز خرید مرانی (Shopping Gallery Merani)

4 طبقه فروشگاه لوکس در خیابان روستاولی. شما می توانید در این مرکز خرید بهترین برند های دنیا را خریداری کنید. این مرکز خرید دارای چندین رستوران و کافه برای استراحت شما نیز می باشد.

آدرس: تفلیس، خیابان شوتا روستاولی

تفلیس سنترال (Tbilisi Central)

مرکز خرید تفلیس سنترال در ووکزالی قرار دارد که به راحتی با اتوبوس های خط ۴۹ یا مترو می توانید خود را به آن جا برسانید. در این مرکز خرید طیف متنوعی از پوشاک، کیف و کفش، لوازم دیجیتال، انواع رستوران و کافه و یک هایپرمارکت به چشم می خورد.

آدرس: گرجستان، تفلیس، ووکزالی یا میدان اسکوئر

تفلیس مال (Tbilisi Mall)

می توان گفت اولین مرکز خرید حرفه ای تفلیس می باشد که بزرگترین آن ها نیز است. تفلیس مال در انتهای غربی شهر و خارج از آن قرار دارد. این مرکز خرید چندی قبل بلایی مشابه پلاسکو را تجربه کرد و به کلی از بین رفت. البته در حال حاضر این مرکز خرید بزرگ بازسازی شده و به روی مردم گشایش یافته است.  در این مجموعه همچنین علاوه بر نمایندگی های معتبر پوشاک، مجموعه های تفریحی چون سینما، رستوران و هایپرمارکت کارفور نیز به چشم می خورد. طراحی داخلی و سبز تفلیس مال نیز بسته به فصل ها متغیر است، یعنی از گیاهان و گل های متناسب فصل برای زیباسازی درون مرکز خرید استفاده می کنند.

آدرس: تفلیس، کیلومتر شانزدهم، کوچه آقمشنبلی

خیابان پکینی (Pekini Street)

خیابان پکینی یک مرکز خرید نیست، بلکه به سادگی خیابانی در شهر تفلیس است. در دو طرف این خیابان، تعداد زیادی مغازه و نمایندگی برندهای معروف را خواهید دید. هر نوع مغازه و فروشگاهی که می توانید تصور کنید را در خیابان پکینی خواهید دید. از جمله مغازه های قابل توجه این خیابان نمایندگی دبنهامز بوده که به تازگی افتتاح شده است. درست در کنار آن مغازه ریور آیلند ( River Island ) قرار دارد که مجموعه متناسبی از لباس ها را ارائه می دهد. اگر دنبال مغازه ای با قیمت های مناسبید، فروشگاه «I Love Moda Lux» گزینه مناسبی برای شماست. از دیگر برندهای معروف موجود در این خیابان می توان به پوما، کالینز، ریباک، لوتو، بنتون، منگو و گارفیلد اشاره کرد.

مرکز خرید کارواسلا (Karvasla)

مرکز خرید کارواسلا، مجتمعی ۸ طبقه است که در خیابان دادیانی تفلیس قرار دارد. این مرکز خرید با دو طبقه پارکینگ اختصاصی، برای ۳۰۰ خودرو فضای پارک دارد. در ۶ طبقه دیگر این مرکز خرید بیش از ۶۰۰ مغازه به چشم می خورد. در مرکز خرید کارواسلا طیف متنوعی از انواع پوشاک، کیف و کفش، لوازم منزل، رستوران و کافه و بخش های تفریحی چون زمین بازی کودکان وجود دارد.

آدرس: تفلیس، خیابان دادیانی ۷، خیابان نادزالادوی 

منبع: www.inyourpocket.com