شهر تفلیس در گرجستان یکی از یهترین شهر ها برای کافه گردی می باشد. این شهر با دارا بودن تاریخی کهن همواره یکی از مقاصد گردشگری تاریخی محسوب می گردد. یکی از دلایل شهرت تفلیس در میان توریست ها کافه/بار های عالی این شهر می باشد. دریاتور در این مطلب بهترین کافه های شهر تفلیس را به شما معرفی می کند.

با ما همراه باشید تا با بهترین کافه های شهر تفلیس آشنا شوید؛

بهترین کافه ها در تفلیس

کافه خانه هنر (Art Cafe Home)

اگر قصد شب زنده داری در شهر تفلیس دارید قبل از شب سری به این کافه بزنید. این کافه با فضایی دلنشین یکی از بهترین کافه های شهر تفلیس می باشد. این کافه امکان سرو قهوه بر روی تراس و یا داخل کافه را برای مهمانان فراهم آورده است.

کافه سوفیا ملنی کواچ فانتاستیک (Sofia Melnikova’s fantastic Douqan)

در کنار تئاتر روستاولی یک کافه ای با درهای زرد رنگ وجو دارد. این کافه کمی پنهان می باشد و مناسب افرادی می باشد که علاقه به مکان های مخفی دارند. در این کافه تراسی نیز برای افرادی که دوست دارند در فضای باز قهوه خود را میل کنند و از فهوای تازه لذت ببرند.

کافه تبیلی سیو (Tbili sio)

اگر دوست دار فضای سبز هستید سری به این کافه/بار بزنید. در یک فضایی سرسبز با نوشیدن نوشیدنی موردعلاقه خود احساس سرزندگی را حس کنید. موسیقی محلی در میان درختان کاج فضایی بسیار رمانتیک است که این کافه/بار آن را در اختیار شما قرار می دهد.

کافه آمودای (amodi)

یکی از مکان های عالی برایس گذراندن شب های تابستان می باشد. در هفته شب های خاصی موسیقی زنده در این مکان پخش می شود. اگر به دنبال مکانی رویایی برای یک شب زنده داری خوب هستید حتماً به این کافه/بار بروید. 

سالن لیسی (lisi lounge)

یکی از مشهور ترین کافه های تفلیس است. این کافه/بار در کنار دریاچه قرار دارد و می توان گفت یکی از بهترین کافه/بارهای گرجستان است. غروب آفتاب یکی از بهترین زمان هایی می باشد که شما می توانید در کنار این دریاچه به استراحت و نوشیدن بپردازید. شب های این کافه/بار بسیار پر جنب و جوش می باشد.

کافه ورد (Cafe Verde)

این کافه در منطقه سابورتالو قرار دارد که بهترین مکان برای عاشقان می باشد که دوست دارند در مکانی رمانتیک در کنار موسیقی زیبای پیانو یک شام رویایی را میل کنند. این کافه/بار بهترین نوشیدنی ها را در اختیار مهمانان قرار می دهد. 

اتیم (Otium)

این کافه در مسیر دریاچه لاک پشت می باشد. اگر به دنبال مکانی شلوغ هستید حتماً سری به این کافه بزنید. یکی از دوستانه ترین مکان های تفلیس می باشد که مکانی برا دیدار های دوستانه و میل کردن نوشیدنی می باشد.

کافه تراس (Terrace)

در کافه تراس شما انواع نوشیدنی ها، میوه ها و دسر های لذیذ را می توانید میل کنید. موسیقی زنده یکی از ویژگی های این کافه/بار می باشد.

منبع: georgiastartshere.com