دبی شهری است پر زرق و برق و پر از جاذبه های تفریحی. دریاتور در این مطلب قصد راهنمایی زوج هایی را دارد که دنبال یک تعطیلات عاشقانه و رویایی هستند. اگر به دنبال ساحلی زیبا به دبی سفز می کنید سخت در اشتباه هستید این شهر دارای تفریحات و جاذبه هایی است که شما فرصت رفتن به ساحل را نخواهید کرد.

با ما همراه باشید تا با تفربحات بزرگسالان در دبی آشنا شوید؛

تفریحاتی برای تعطیلات زوج ها در دبی

تور اتوبوس هوپان هوپ دبی (Hop-on Hop-off Dubai Bus Tour)

اگر برای اولین بار است که به دبی سفر می کنید حتماً این تور بروید تا با بیشتر جاذبه ها و دیدنی های دبی آشنا شوید. هوپان هوپ یک تور عالی برای معرفی شهر دبی می باشد. 

در بالا – برج خلیفه (At the Top – Burj Khalifa)

مسافرانی که به شهر دبی می آیند قصد دارند شهر دبی را ببینند. برج خلیفه این امکان را به شما می دهد که از بالای بلندترین برج جهان تمامی شهر را تماشا کنید و یک نمایی بسیار عالی را در اختیار شما قرار می دهد. 

تفریح در آتلانتیس پالم (Activities at Atlantis the Palm)

یکی از بهترین و رمانتیک ترین استراحت گاه های دبی آتلانتیس پالم می باشد. استفاده از پارک آبی، شنا، میل کردن غذا، گردش در آکواریوم و …، و در پایان روز در کنار ساحل با تماشای غروب آفتاب یک روز رویایی را برای شما به وجود می آورد.

تجربه رویال سافاری (Royal Safari Experience)

به دور از ساحل لذتی باور نکردنی در بیابان های دبی، تماشای شب های صحرا، هیجان سافاری، نوشیدن قهوه عربی تنها بخش کوچکی از تفریحاتی می باشد که شما در تورهای سافاری انجام می دهید.

گردش با کشتی کروز (Dubai Dinner Cruises) 

اگر به دنبال گشتی عاشقانه و میل کردن شامی رمانتیک هستید، به کشتی های کوچک کروز بروید. تماشای غروب دریا در فضایی رمانتیک حسی منحصر به فرد را ایجاد می کند. شما علاوه بر لحظات عاشقانه ای که سپری می کنید می توانید از جاذبه های دبی نیز لذت ببرید.

گشت و گذار با قایق (RIB Speedboat Sightseeing Tour)

یکی دیگر از راه اهی گشت و گذار در دبی استفاده از قایق های گردشگری می باشد. این قایق ها منظره هایی از شهر را در اختیار شما قرار می دهد که شما نمی توانید آن را با اتوبوس تماشا کنید. شما می توانید در این تورها که معمولاً 90 دقیقه ای می باشد بیشتر مکان های دبی را از زاویه هایی خاص تماشا کنید. 

اسکای دایوینگ داخل سالن (iFly Indoor Skydiving)

اگر ترس از پرواز با چتر را دارید و می خواهید لذت پرش را تجربه کنید به این مکان بروید. یک تفریح هیجان انگیز و مفرح که شما را در فضایی شبیه سازی شده از پرش با چتر را به شما ارائه می دهد. شما می توانید در این مکان مانند یک پرنده پرواز کنید، بدون اینکه هیچ گونه خطری شما را تهدید کند

ورزش های آبی در دریا (Watersports by SeaYou)

اولین مکانی که در ذهن هرکس با شنیدن اسم دبی می آید ساحل های رویایی می باشد. در ساحل های دبی امکان تمامی ورزش های آبی مانند جت اسکی، بادی‌بوردینگ، کابل اسکی، موج‌سواری و … برای گردشگران فراهم شده است. به شما پیشنهاد می دهیم در صورت سفر به دبی حتماً چند نمونه از این ورزش های آبی را امتحان کنید.

مرکز بازی و فعالیت (Gaming & Activity Centers) 

اگر شما یک زوج گیمر هستید به این مکان بروید. در صورت رفتن به این مکان شما به هیچ عنوان گذر زمان را احساس نمی کنید. شما می توانید در این مکان مدرن جدید ترین بازی های روز دنیا را تجربه کنید.

منبع: www.smartdestinations.com