یکی از سوال هایی که در سفرهای خارج از کشور برای مسافران به وجود می آید این است که از کجا خرید کنیم. شهر باکو در سالیان اخیر میزبان ایرانیان زیادی بوده است. دریاتور در این مطلب شما را با مراکز خرید باکو آشنا می کند. با پیشرفت شهر باکو در چند ده اخیر مراکز خرید بزرگی در این شهر ساخته شده که بیشتر آن ها در مرکز شهر می باشد.

بهترین مراکز خرید باکو

مرکز خرید 28 مال (28 MALL)

این مرکز خرید در یکی از شلوغ ترین خیابان های شهر باکو ساخته شده. دلیل نامگذاری این مرکز خرید نزدیکی به ایستگاه مترو (28 می) بوده است. در این مرکز خرید 70 مارک تجاری بین المللی وجو دارد و همچنین 16 کافی شاب نیز در مرکز خرید در دسترس است. این مرکز خرید بهترین سینمای شهر باکو را نیز در خود جای داده است.

مرکز خرید متروپارک (METROPARK)

این مرکز خرید درست در جلو ایستگاه مترو نریمانف قرار دارد. این مرکز خرید دارای 60 فروشگاه لباس، لوازم الکترونیکی و … می باشد. در این مرکز خرید شما می توانید از انواع غذاها و نوشیدنی ها نیز لذت ببرید. این مرکز دارای بیش از 15 رستوران و کافی شاب می باشد. سینمای این مرکز در طبقه 6 قرار دارد. 

مرکز خرید پارک بلوار (PARK BULVAR)

یکی از جاذبه های دیدنی شهر باکو بلوار باکوست که در امتداد دریای خزر می باشد، هنگامی که شما برای تفریح به این بلوار می روید در پایان می توانید به این مرکز خرید بزرگ بروید. این مرکز خرید در سال 2010 افتتاح شده و می توان معتبر ترین مارک های دنیا را نیز در این مرکز خرید پیدا کنید. یکی از ویژگی های این مرکز خرید دارا بودن 6 سالن سینما می باشد.

مرکز خرید پورت باکو (PORT BAKU MALL)

پورت باکو در سال 2014 افتتاح شده و بزرگ ترین و مدرن ترین مرکز خرید باکو محسوب می شود. این مرکز خرید در بندر باکو که یک منطقه تجاری هست ساخته شده و شما می توانید بهترین مارک های دنیا را با نازل ترین قیمت از این مرکز تهیه کنید.

منبع: www.bakuexplorer.com