سفیرایران در فرانسه در افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی گردشگری “تاب رزا” پاریس اظهار امیدواری کرد که با حضور فعال ایران در این نمایشگاه و با کمک دولت فرانسه در آینده شاهد افزایش حضور توریست‌های فرانسوی در ایران باشیم.

به دعوت فردریک لورن، مسئول برگزاری نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تاب رزا در پاریس، دلفی سفیر ایران در این کشور ضمن حضور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه فوق در چارچوب تقویت همکاری‌های گردشگری دو کشور فرانسه و ایران، پاویون ایران در نمایشگاه مذکور را افتتاح کرد.

سفیر کشورمان در پاریس ضمن بازدید از غرفه‌های ایرانی حاضر در این نماشگاه خاطرنشان کرد: سفارت ایران در فرانسه آماده است تا در چارچوب استفاده از ظرفیت‌های گردشگری دو کشور به شرکت‌ها و توراپراتورهای ایرانی جهت حضور در نمایشگاه‌های گردشگری فرانسه مساعدت کند.
همچنین در حاشیه نمایشگاه فوق، وزیر مشاور در امور اقتصادی فرانسه در گفت‌وگویی با سفیر کشورمان ابراز امیدوار کرد جایگاه فرانسه در بین گردشگران خارجی در ایران در سال آینده تقویت شود .
دلفی هم در پاسخ گفت: امیدواریم با کمک دولت فرانسه روند افزایش همکاری‌های گردشگری دو کشور از رشد بیشتری برخوردار باشد و در آینده شاهد افزایش حضور گردشگران فرانسوی در ایران باشیم.

نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پاریس به مدت 4 روز میزبان کشورهای بسیاری از جمله ایران است و شرکت‌های ایرانی در 21 غرفه به معرفی خدمات و امکانات خود می‌پردازند.

منبع: ایسنا