دبی یک دروازه برای مسافران جهانی می باشد. دریاتور این مطلب را برای افرادی می نویسد که تنها یک روز در دبی توقف داره اند. بسیاری از افراد هستند برای سفر طولانی و یا موارد تجاری، سفارت و … یک توقف یک روزه در شهر دبی دارند. ما قصد دارید تا به این افراد بگوییم که در یک روز چه جاهایی را می توانند ببینند.

با ما همراه باشید؛

 

سفر یک روزه به دبی

در سفر های یک روزه شما شدیدم محدودیت زمان دارید، ما به افرادی که قصد سفر های یک روزه دارند پیشنهاد می دهیم که قبل از سفر برنامه ریزی کنند که از چه مکان هایی دیدن کنند. در زیر ما کارهایی را که در سفر یک روزه به دبی می توانید انجام دهید به شما معرفی می کنیم.

1- تور اتوبوس هوپان هوپ دبی (Hop-On Hop-Off Big Bus Sightseeing Tour)

روز خود با گشت و گذار در شهر شروع کنید. اگر برای اولین بار است که به دبی سفر می کنید حتماً این تور بروید تا با بیشتر جاذبه ها و دیدنی های دبی آشنا شوید. هوپان هوپ یک تور عالی برای معرفی شهر دبی می باشد. در این تورها شما می توانید با 40 منطقه توریستی دبی آشنا شوید.

2- اسکی دبی (Ski Dubai)

بعد از گشت و گذار با اتوبوس به پیست اسکی دبی بروید. این پیست اسکی دبی که به صورت سر پوشیده در هوای بسیار گرم دبی ساخته شده از سال ۲۰۰۵ قسمتی از دبی را به قطب تبدیل کرده به طوری که این مرکز محل تفریح بسیاری از اسکی دوستان شده است. این پیست به عنوان اولین پیست سر پوشیده آسیای شرقی و سومین پیست سر پوشیده در دنیا است که با توجه به هوای گرم دبی بسیار شاهکار است.

3- اتاق آکواریوم (Lost Chambers Aquarium) 

این آکواریوم در آتلانتیس پالم قرار دارد و یکی از بهترین مکان های دیدنی دبی می باشد. این اتاق های این آکواریوم در زیر آب قرار دارد. این آکواریوم بزرگترین زیستگاه آبزیان در خاورمیانه می باشد. 

4- تور کروز در دبی پالم (Dubai Palm Cruise Tour)

در ادامه سفر ما به شما پیشنهاد می دهیم با یک کروز به دیدن دبی پالم بروید و از زیبایی های این منطقه دیدن کنید. شما می توانید با این تور یکی از شاهکار های ساخته دست انسان را تماشا کنید. 

5- دبی مال و دبی فانتاسیا (Dubai Mall & Dubai Fountains)

هنگامی که از تور کروز پیاده می شوید حتماً برای خرید سری به دبی مال بزنید، تا در ادامه سفر یک روزه خود زمانی را به خرید اختصاص دهید. به طور حتم بازدید از بزرگترین مرکز خرید جهان لذت بخش می باشد و همچنین شما می توانید از رستوران های این مکان نیز استفاده کنید.

6- بالای برج خلیفه (At The Top Burj Khalifa)

انتهای سفر یک روزه خود به برج خلیفه بروید، تا غروب زیبای آفتاب را از بالای بلندترین برج جهان مشاهده کنید. فارغ از تماشا خود برج خلیفه و دیدنی های این ساختمان عجیب شما می توانید منظره های باور نکردنی را تماشا کنید.

نکته:

در پایان این را نیز ذکر کنیم که برنامه ای که ما دربالا ارائه داده ایم تنها یک راه برای بازدید یک روزه از دبی می باشد. شما می توانید با برنامه ریزی دقیق به دیدن مکان هایی بروید که مورد علاقه خود شما می باشد.

منبع: www.smartdestinations.com