تا به این جا دریاتور مطالب گوناگونی را درباره شهر دبی برای شما بر روی سایت قرار داده. در این مطلب ما قصد داریم درباره یک تعطیلات کوتاه مدت آخر هفته در دبی برای شما بنویسیم.

با ما همراه باشید؛

سفر دو روزه خانوادگی در دبی

برای گذراندن یک تعطیلات دو روزه در دبی شما نیاز به یک برنامه ریزی دقیق دارید که از تمامی لحظات سفر خود لذت ببرید. ما در زیر به شما یک برنامه ریزی مفرح معرفی می کنیم تا شما بتوانید یک تعطیلات خانوادگی را در آخر هفته خود سپزی کنید.

شروع روز اول:

تور اتوبوس هوپان هوپ دبی (Hop-On Hop-Off Big Bus Sightseeing Tour)

ما همیشه برای شروع تور های کوتاه مدت پیشنهاد می دهیم با تور اتوبوس شروع کنید. اگر برای اولین بار است که به دبی سفر می کنید حتماً این تور بروید تا با بیشتر جاذبه ها و دیدنی های دبی آشنا شوید. هوپان هوپ یک تور عالی برای معرفی شهر دبی می باشد. در این تورها شما می توانید با ۴۰ منطقه توریستی دبی آشنا شوید.

بازار امارات (Mall Of The Emirates)

بازار امارات یکی از بهترین مکان ها در شهر دبی می باشد. این بازار علاوه بر جنبه های خرید دارای جنبه های متفاوت دیگری نیز می باشد. شما در این بازار می توانید معتبر ترین برند های روز دنیا را تهیه کنید و هنگامی که گرسنه شدید سری به کافه ها ویا رستوران های این مرکز یزنید. این مرکز خرید دارای سینمای چهار بعدی نیز می باشد تا شما اوقاتی را برای استراحت در آن سپری کنید.

اسکی دبی (Ski Dubai)

یک مکان برای گذراندن اوقات خوش با خانواده. این پیست اسکی دبی که به صورت سر پوشیده در هوای بسیار گرم دبی ساخته شده از سال ۲۰۰۵ قسمتی از دبی را به قطب تبدیل کرده به طوری که این مرکز محل تفریح بسیاری از اسکی دوستان شده است. این پیست به عنوان اولین پیست سر پوشیده آسیای شرقی و سومین پیست سر پوشیده در دنیا است که با توجه به هوای گرم دبی بسیار شاهکار است.

بالای برج خلیفه (At The Top – Burj Khalifa)

شما می توانید غروب آفتاب را در بالاترین نقطه دبی سپزی کنید. یکی از جاذبه های عالی دبی تماشای این شهر از بالای برج خلیفه می باشد. شما می توانید از بالای این برج نمایی پانوراما را از شهر دبی تماشا کنید و بهترین لحظه نیز تماشای غروب آفتاب از بالای برج می باشد. 

شام در فستیوال سیتی دبی (Dinner In Dubai Festival City)

در پایان روز که از برج خلیفه پایین آمدین برای شام به فستیوال سیتی دبی بروید و از غذاهای ایتالیایی ازمکان لذت ببرید. این رستوران یک منو بسیار قوی برای خانواده دارا می باشد که با ذائقه تمامی اعضای خانواده سازگار می باشد. 

روز دوم:

شهر متل پلی (Mattel Play! Town)

روز دوم را با مکانی برا بچه ها شروع می کنیم. اگر به دنبال شهری برای کودکان در دبی هستید به متل پلی سر بزنید. یکی از دلایل شهرت این مکان این است که تمامی مهارت های کودکان از تفکر تا جسمانی را بررسی می کند. این مکان برای کودکان هم جنبه یادگیری دارد و هم سرگرمی.

پارک آبی آکواونچر (Aquaventure Waterpark)

کسانی که عاشق آدرنالین هستند حتماً به این پارک بروند. این پارک یکی از بزرگ ترین پارک های آبی جهان می باشد که بهترین مکان برای تفریحات آبی است. این پارک دارای ۱۵ رستوران است که دارای تنوع غذایی بالایی می باشد. این پارک در منطقه تلانتیس پالم قرار دارد. شما می توانید از آبزیان گوناگون در این پارک دیدن کنید.

اتاق آکواریوم / آکواریوم زیر زمینی (Lost Chambers Aquarium)

زمان آن رسیده وارد یک فضایی آرام برویم. این آکواریوم در آتلانتیس پالم قرار دارد و یکی از بهترین مکان های دیدنی دبی می باشد. این اتاق های این آکواریوم در زیر آب قرار دارد. این آکواریوم بزرگترین زیستگاه آبزیان در خاورمیانه می باشد. 

شام بر روی کروز، دبی مارینا (Sunset Dinner Cruise, Dubai Marina)

در پایان روز دوم به شما پیشنهاد می دهیم یک شام رویایی را بر روی کشتی کروز تجربه کنید. بر روی این قایق ها شما می توانید شهر پر زرق و یرق دبی را تماشا کنید و شام خود را میل کنید. 

منبع: www.smartdestinations.com