یکی از شهرت های شهر باکو برای نوشیدنی های عالی این شهر می باشد. دریاتور در مقاله زیر به شما بهترین مکان هایی را معرفی می کند که شما می توانید قهوه و یا چای میل کنید. 

با ما همراه باشید تا با بهترین کافه های باکو را بشناسید؛

بهترین مکان ها برای خوردن قهوه در باکو

کی بگی / باغ چای 145 (Tea Garden 145/Cay Bagi )

یکی از بهترین مکان ها برای خوردن یک چای گوارا می باشد. در این مکان شما می توانید شیرینی های خوشمزه را نیز تست کنید. شما می توانید در این مکان قهوه و چای خود را در باغی سرسبز میل کنید و قلیانی نیز بکشید.

کافه موفیه (Coffee Moffie)

مکانی زیبا، قهوه ای عالی، فضایی صمیمانه و … از ویژگی های این کافه می باشد. بعد یک پیاده روی در خیابان های باکو یک قهوه لذیذ در این کافی شاپ خستگی را از تن شما خارج می کند. 

کافه سیتی (Cafe City)

کافه ای در نزدیکی دریا است که انواع دمنوش ها و قهوه ها را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد.  این کافه فضایی بسیار رمانتکی دارد که مکانی مناسب برای عاشقان می باشد.

کافه مادو (Mado Cafe)

کافه مادو در لیست برترین کافه های باکو در رده های بالا قرار دارد. کیفیت بالا، فضایی رویایی و … تنها چند نمونه از ویژگی های این کافه می باشد. این کافه دارای فضایی در بیرون می باشد که در صورت تمایل شما می توانید در بیرون کافه (در خیابان) بنشینید و قهوه خود را میل کنید.

کافه کمپانی (Coffeeshop Company)

طیف گسترده ای از نوشیدنی های گرم در فضایی خاص را تجربه کنید. یکی از ویژگی های این کافی شاپ سرو شیرینی هایی با طعم هایی خاص که در هر جایی این طعم ها را نچشیده اید. 

کافه بازار استارباکس 28 (Starbucks 28 mall) 

مکانی در نزدیکی شهر قدیم باکو است که بعد از پیاده روی در شهر قدیم شما را به یک قهوه دعوت می کند. این کافه دارای طراحی بسیار عالی برای مهمانان می باشد. 

منبع: www.tripadvisor.com