اگر بخواهیم برترین غذاهای دنیا را بخش بندی کنیم تعداد زیادی از غذاهای ایتالیایی در این فهرست قرار می گیرند، همواره یکی از دلایل شهرت ایتالیا بابت غذاهای این کشورمی باشد. در سراسر دنیا رستوران های ایتالیایی با منو قوی از عذاهای این کشور تاسیس شده و طرفداران زیادی را نیز دارا می باشند که شهر دبی از این قافله عقب نماده است. دریاتور در این مقاله شما را با برترین رستوران های ایتالیایی دبی آشنا می کند.

 

بهترین رستوران های ایتالیایی در دبی

رستوران کاپانا نوا (Capanna Nuova)

این رستوران در سبک رستوران های سنتی ایتالیایی می باشد که در ساحل خلیج فارس قرار دارد. در حالی که منظره خیره کننده شما را مجذوب می کند شما می توانید از منو قوی غذاهای ایتالیایی لذت ببرید. در صورت تمایل شما می توانید غذای خود را در فضای باز نیز میل کنید. در این رستوران حتی ظروفی که استفاده می شود نیز ایتالیایی است تا فضایی کاملاً ایتالیایی برای مهمانان به وجود آید.

آدرس و تلفن: 

Dubai Marine Beach Resort & Spa, Jumeirah Beach Road, Jumeirah 1 | Opp Jumeirah Grand Mosque,Dubai 5182, United Arab Emirates, 97143461111

رستوران سیسیلیا (Sicilia)

این رستوران در نزدیکی منطقه تجاری ابن بطوطه قرار دارد. زمانی که شما وارد این رستوران می شوید عطر واقعی غذاهای اصیل ایتالیایی شما را مدهوش می کند. اگر به ای رستوران رفتید حتماً سیب زمینی مخصوص، پاستا و سوپ ویژه ی این رستوران را تست کنید تا معنی واقعی این غذاهای ایتالیایی را درک کنید.

آدرس و تلفن:

 Movenpick Hotel Ibn Battuta Gate Dubai | Adjacent to Ibn Battuta Mall, Dubai 211508, United Arab Emirates, + 971 4 444 56 13

رستوران کاسا مایا (Casa Mia)

اگر شما به دنبال مکانی برای شامل خوردن در فضای کلاسیک ایتالیایی هستید به این رستوران بروید. این رستوران طیف گسترده ای از غذاهای دریایی ایتالیایی را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. یکی از شهرت های این رستوران بابت نوشیدنی های ایتالیایی ای مکان می باشد.

آدرس و تلفن: 

Le Meridien Dubai Hotel & Conference Centre | Airport Road, Dubai, United Arab Emirates, +971 4 702 2506

رستوران ویوالدی (Vivaldi)

نمایی رو به آب های زیبا با طراحی ظریف ایتالیایی فضایی رویایی را تشکیل داده است. ویوالدی به عنوان یکی از بهترین رستوران های ایتالیایی در دبی شناخته می شود. سرآشپز این رستوران آلفردو روسو می باشد. شیشه های روبه آب این رستوران از کف تا سقف می باشند و شما می توانید منظره زیایی از بیرون را تماشا کنید. 

آدرس و تلفن: 

Baniyas Street | Sheraton Dubai Creek Hotel, Dubai,United Arab Emirates, +971 4 207 1717

رستوران ایتالیایی ماسیمو (Massimo’s Italian Restaurant)

ماسیمو در مارینای دبی جوهره واقعی رستوران های ایتالیایی را دارا می باشد. تراس این رستوران مکانی بسیار رویایی برای خوردن یک غذای لذیذ ایتالیایی می باشد. 

آدرس و تلفن: 

Park Island – Dubai Marina – Al Sufouh Road | Opposite Jbr Murjan, Take the Staircase Close to Zpizza Shop,Dubai 32923, United Arab Emirates, -800 2426

منبع: theculturetrip.com