دریاتور در این قصد دارد توضیحی را برای افرادی که اولین بار قصد سفر به دبی را دارند بدهد. شهر دبی گنجینه ای از جاذبه های دیدنی مدرن و کویرهای بی پایان می باشد. 

اگر برای اولین بار است به دبی سفر می کنید با ما همراه باشید؛

اولین سفر به دبی

در زیر ما مکان هایی به شما کعرفی می کنیم که باید از این مکان ها دیدن کنید تا بتوانید دبی واقعی را تماشا کنید. 

تماشای شهر از بالای برج خلیفه (At The Top – Burj Khalifa)

یکی از مکان هایی که در سفر به دبی باید از آنجا بازدید کنید تماشای شهر دبی از بالای برج خلیفه. از بالای این برج که بلند ترین برج جهان می باشد شما می توانید عظمت شهر دبی را تماشا کنید. 

سافاری سلطنتی عربی (Royal Arabian Safari)

اگر قصد دارید معنای واقعی دبی را درک کنید به یک سافاری بروید تا از دیدنی ها کویر و شب های پر ستاره با شامی سلطنتی لحظاتی رویایی را سپری کنید. در گردش های بیابانی شما می توانید شتر سواری را نیز تجربه کنید.

پارک آبی آکواونچر در آتلانتیس پالم (Aquaventure Waterpark at Atlantis The Palm)

تجربه هیجان واقعی در پارک آبی آکونچر. اگر به دنبال یک حمام آفتاب و یا تجربه فضایی آرام هستید به این مکان بروید. این پارک دارای ۱۵ رستوران است که دارای تنوع غذایی بالایی می باشد. این پارک در منطقه تلانتیس پالم قرار دارد. شما می توانید از آبزیان گوناگون در این پارک دیدن کنید. 

گشت و گذار با تور قایق (Rib Speed Boat Sightseeing Tour)

قایق های بادبانی دبی یکی از محبوب ترین روش ها برا تماشای بهتر شهر دبی می باشد. با همراه شدن با این تور ها در دبی شما فرصتی بسیار مناسب برای دیدن شهر دبی از نمایی ویژه را دارید. 

اسکی دبی (Ski Dubai)

تجربه فضایی سرد و پر از برف در وسط کویر تجربه ای ویژه می باشد که تنها در دبی امکان پذیر می باشد. یک مکان برای گذراندن اوقات خوش با خانواده. این پیست اسکی دبی که به صورت سر پوشیده در هوای بسیار گرم دبی ساخته شده از سال ۲۰۰۵ قسمتی از دبی را به قطب تبدیل کرده به طوری که این مرکز محل تفریح بسیاری از اسکی دوستان شده است. این پیست به عنوان اولین پیست سر پوشیده آسیای شرقی و سومین پیست سر پوشیده در دنیا است که با توجه به هوای گرم دبی بسیار شاهکار است.

سیاره سبز جنگلی در داخل سالن (Green Planet Indoor Rainforest)

اخیراً جنگل داخل سال یکی از جاذبه های دبی تبدیل شده است. اگر برای اولین بار است به دبی سفر می کنید به این جنگل سری بزنید تا با انواع گونه های گیاهی آشنا شوید. 

تور اتوبوس هوپان هوپ دبی (Hop-On Hop-Off Big Bus Sightseeing Tour)

یکی دیگر از راه های تماشای دبی همراه شدن با تور اتوبوس ها می باشد. این تورها در خیابان های شهر به حرکت در می آیند و شما می توانید بسیاری از مکان های دیدنی دبی را از نزدیک تماشا کنید. این اتوبوس ها هر 15 دقیقه یک بار حرکت می کنند و در این تور شما نزدیک به 35 جاذبه شهر دبی را تماشا می کنیدو تور لیدر های این تور ها به 12 زبان روز دنیا مسلط می باشند.

موشن گیت دبی (Motiongate Dubai)

این پارک تفریحی در اواخر سال 2016 افتتاح شده است. موشن گیت پارکی بر گرفته از هالیوود با تمامی زرق و برق های موجو در هالیوود در دبی ساخته شده. این سرزمین از ۱۳ فیلم برگرفته شده که دارای شخصیت های محبوب بوده اند. این پارک تفریحی ترکیبی از سه استودیو مشهور فیلم برداری در هالیوود می باشد (Dreamworks، Lionsgate و Columbia Pictures)

شهر بازی کیدزانیا (KidZania)

اگر برای اولین بار است به دبی سفر می کنید و همرا با خانواده به شهر رفته اید حتماً به این شهر بازی بروید. در این مکان کودکان شما می توانند در کنار سرگرمی چیزهای زیادی را نیز یاد بگیرند شهر بازی کیدزانیا می باشد. در این مرکز کودکان شما می توانند بیش از ۸۰ شغل را تجربه کنند و با دنیای بزرگتر ها آشنا شوند. این شهر به یچه های شما آموزش می دهد که در یک شهر چه مشاغلی مورد نیاز است و آن ها را در مشاغل مختلف قرار می دهد.

 منبع: www.smartdestinations.com