دبی شهریست که تمام کارهایی که در آن انجام می دهید منحصر به فرد است. دریاتور در مقاله زیر کارهایی را به شما می گوید که در بازگشت از دبی هرگز فراموش نمی کنید.

 کارهایی که در بازگشت از دبی فراموش نمی کنید

احساس امنیت دائم (Always feeling safe)

دبی یکی از امن ترین شهر های دنیا می باشد، آمار جرم و جنایت در این شهر بسیار پایین می باشد. اگر شما کیف پول خود را در یک مکان عمومی فراموش کنید شما می توانید به راحتی این کیف پول زا بدست بیاورید. 

رانندگی بسیار سریع (Driving super fast)

شما می توانید در سراسر دنیا سریع رانندگی کنید ولی جریمه می شوید. در دبی محدوده سرعت 140 کیلومتر بر ساعت می باشد. در شهر دبی پیست های زیادی وجود دارد که شما در صورت تمایل می توانید به این مکان ها بروید و سرعت نامحدود را تجربه کنید.

خوردن غذا (eating food)

شهر دبی شهری پر جنب و جوش می باشد که شما در ایش دچار کمبود زمان می شوید. در برخی مواقع به ساعت نگاه می کنید زمان از نیمه شب گذشته است. تعدادی رستوران ها در شهر دبی تا نیمه شب (1 بامداد) باز می باشند و آماده خدمات رسانی به مردم می باشند.

غذای حلال (Halal food) 

از آنجایی که امارات یک کشور مسلمان می باشد در دبی می توانید غذاها و نوشیدنی های حلال بسیاری پیدا کنید که یکی از ویژگی های بارز این شهر لوکس می باشد.

سوخت ارزان (Cheap fuel)

قیمت سوخت یک موضوع بسیار مهم در سراسر جهان می باشد. در شهر دبی هیچ کس به قیمت سوخت توجه نمی کند چون بسیار ارزان می باشد. 

مهمان نوازی عالی (Great hospitality)

در زمینه مهمان نوازی شهر دبی در رده بسیار مناسبی قرار دارد. افرادی که در ردیف خدمات رسانی به گردشگران می باشند همواره بالبخند با مسافران برخورد می کنند و مشکلات آن ها را حل می کنند. جمله  “همیشه حق با مشتری است” در دبی کاملاً رعایت می شود.

ساحل و کویر (The beach and the desert)

یکی از دلایلی که شهر دبی را منحصر به فرد می کند ارتباط بین ساحل و بیابان می باشد. شما می توانید در یک روز از زیبایی های ساحل لذت ببرید و به آب تنی بپردازید و سپس شب را در کویر سپری کنید و آسمان پر ستاره کویر را تماشا کنید.

هر شب در مهمانی (A party every night)

صدای بار ها و سرگرمی های شبانه در هر شب سال به گوش می رسد شما می توانید هر شب خود را در یکی از باشگاه های این شهر سپری کنید.

غذاهای شگفت انگیز عربی (Amazing Arabic food)

شهر دبی پر است از رستوران های گوناگون در میان این رستوران ها همواره رستوران های بسیاری هستند که مخصوص غذاهای عربی می باشند. طعم این غذاها تا زمانی که از این شهر نیز خارج می شوید با شما همراه است.

منبع: theculturetrip.com