غذاهای خیابانی همواره مرد علاقه گردشگران در سراسر دنیا بوده، گردشگران می توانند با طعم واقعی غذاهای محلی هر کشور آشنا شوند. دریاتور در این مقاله شما را با بهترین غذاهای خیابانی در دبی آشنا می کند. 

بهترین غذاهای خیابانی در دبی

در دبی رستوران های بسیاری وجود دارند که غذاهای خیابانی را سرو می کنند و لی طعم غذاهای خیابانی چیز دیگری است. خیابان “خیابان الدیجه” یکی از مشهور ترین مکان ها برای میل کردن این گونه غذاها می باشد. اگر قصد دارید که یک غذای خیابانی لذیذ میل کنید در هنگام غروب آفتاب سری به این خیابان بزنید.

الملاح (Al Mallah)

یکی از بهترین مکان ها برای میل کردن غذاهای لبنانی در دبی، این رستوران که صندلی های بسیاری در خیابان دارد مکانی بسیار عالی برای میل کردن یک غذای سبک می باشد.

اورتیجوس گریل (Ortego’s Grill)

رستورانی کوچک با صندلی هایی در خیابان که به سرو انواع مختلف کباب مشهور است. این رستوران غذاهای خیابانی فیلیپینی را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد.

شیرینی فراس (Firas Sweets)

اگر به دنبال خوردن شیرینی در خیابان های دبی هستید حتماً سری به این مکان بزنید. ترکیبی از پنیر و شیرینی های لذیذ برای یک میان وعده لذیذ رویایی می شود. این مکان به شما قدرت انتخاب بالایی می دهد یعنی شما می توانید قبل از خرید از هر کدام به دلخواه خود تست کنید.

پارس، آشپرخانه ایرانی (Pars Iranian Kitchen)

زمانی که شما از ایران خارج می شوید دوست دارید در کشوری دیگر طعم غذاهای ایرانی را نیز حس کنید. شما می توانید در شهر دبی با رفتن به این مکان بهترین کباب ها را میل کنید. این رستوران در انتهای خیابان مرکز تجاری دبی قرار دارد. در زمان ورود به این رستوران حتماً پیشنهاد سرآشپز را قبول کنید. 

رستوران راوی (Ravi Restaurant)

نام این مکان برگرفته از رودیست که از هند و پاکستان می گذرد. غذاهای هندی همواره در سراسر دنیا مشتریان خود را دارا می باشد. اگر به دنبال غذاهای خیابانی هند و پاکستان در دبی هستید سری به این مکان بزنید. 

منبع: www.visitdubai.com