شهر ایروان همواره به عنوان یک مکان آرام برای تعطیلات شناخته می شود. دریاتور در این مطلب شما را با سرگرمی هایی در ایروان آشنا می کند که آدرنالین شما را بالا می برد.

با ما همراه باشید؛

سرگرمی های جذاب در ایروان

پاراگلایدر در ارمنستان (Paragliding in Armenia)

اسکی کلاب (SKY CLUB) به عنوان بزرگترین باشگا پاراگلایدر در ارمنستان یکی از بهترین مکان های ایروان برای تفریح و هیجان می باشد. در این باشگاه شما اوج هیجان و آدرنالین را حس می کنید.

باشگاه گلف آرارات (Ararat Valley country club)

یکی از بهترین مکان ها برا گذراندن زمان در ایروان باشگاه گلف آرارات می باشد که دارای فضایی بسیار آرام و سرگرم کننده می باشد. این باشگاه که در سال 2005 به روی علاقه مندان باز شده همواره یکی از مکان های تفریحی بسیار خوب در ایروان بوده. این زمین دارای نه سوراخ می باشد. از دیگر امکانات این باشگاه می توان به 18 زمین مینی گلف، دو زمین تنیس، زمین فوتبال، زمین بسکتبال، زمین والیبال و استخر های شنا، رستوران و غیره می توان اشاره کرد.

باشگاه و پارک آبی دنیای آب (Jrashkhar)

پارک آبی دنیای آب بهترین پارک آبی در ایروان است که در فصل تابستان بهترین مکان برای آب تنی می باشد. این پارک در سال 2001 در زمینی به وسعت 2.5 هکتار افتتاح شد. همچنین مساحت قسمت سرپوشیده این پارک 5 هکتار است. اگر به ایروان سفر کردید حتماً از این پارک هیجان انگیز دیدن کنید.

شهربازی پلی سیتی ارمنستان (Play City)

یکی از محبوب ترین مکان ها در ایروان شهر بازی این شهر است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. از تفریحات این مکان می توان به پیست کارتینگ، پیست باگی، پیست ماشین کوبنده، زمین گلف، پینت بال، بولینگ، بیلیارد، باشگاه تیر اندازی، سینمای 7بعدی، بازی های کامپیوتری، زمین های بازی کودکان متناسب با هر گروه سنی و تئاتر های مخصوص کودکان، برگزاری جشن های مناسبتی و … اشاره کرد.

باشگاه سوارکاری آیرودزی (Ayrudzi Riding Club)

باشگاهی در حومه شهر آشتاراک است که گردشگرانی که به ارمنستان سفر می کنند و عاشق سوارکاری هستند به این مکان می روند. این باشگاه علاوه بر امکان اسب سواری به گردشگران آموزش هایی بابت نگه داری اسب و هر آنچه که نیاز است به گردشگران آموزش می دهد. 

زیپلاین در ارمنستان (Ziplining in armenia)

پرواز بر روی زیباترین مکان ها همواره لذت بخش می باشد. در سالیان اخیر زیپلاین بر فراز طبیعت بکر ارمنستان راه اندازی شده است. شما می توانید در ارتفاع 200 تا 300 متری بر فراز طبیعت این کشور پرواز کنید.

آفرود در ارمنستان (Off roading in armenia)

آدرنالین را به اوج برسانید. آفرود یکی از سرگرمی هایی می باشد که همواره دارای هیجان بسیاری است. طبیعت ارمنستان با دارا بودن دشت ها، کوه ها و جنگله ای انبوه یک از بهترین مناطق برای یک گشت آفرود می باشد.