دریاتور در این مطلب که برگرفته از سایت معتبر vivalifestyleandtravel می باشد به بررسی ایرلاین ها مختلف پرداخته. در این مطلب ما قصد داریم به شما بگوییم جذاب ترین مهمانداران مربوط به کدام ایرلاین های دنیا می باشند.

با ما همراه باشید تا با زیباترین مهمانداران آشنا شوید؛

5 ایرلاینی که جذاب ترین مهمانداران را دارا می باشند

برای این که یک پرواز برترین باشد باید معیارهای گوناگونی را در نظر گرفت، از خدمات پرواز تا خلبان مهماندار همه در این امر دخیل می باشند. ما در زیر به شما می گوییم که ریباترین مهمانداران به ترتیب مربوط به کدام ایرلاین ها می باشند.

1- هواپیمایی امارات (Emirates)

در رتبه اول این لیست ایرلاین امارات قرار دارد. این ایرلاین می توان گفت جزء برترین ایرلاین های حال حاظر دنیا نیز می باشد که خدمات گوناگونی را به مشتریان خود می دهد. تمامی مهمانداران این پرواز از بهترین امکانات رفاهی برخوردار می باشند و تمامی آن ها آموزش های حرفا ای می بینند. لباس فرم این مهمانداران یکی از زیباترین لباس های فرم در میان ایرلاین های گوناگون می باشد و شرایط ویژه ای برای استخدام دارا می باشند.

2- هواپیمایی وی جت (VietJet)

در رده دوم جذاب ترین مهمانداران ایرلاین ها یک هواپیمایی ویتنامی قرار دارد. مهمانداران این پرواز دارای دو نوع لبای می باشند که یکی از آن ها سنتی و کاملاً پوشده و نوع دوم مدرن و باز می باشند. این سیستم لباس باعث شد مدیرعامل این ایرلاین به اولین زن میلیاردر ویتنام شود.

3- هواپیمایی ایر فرانس (Air France) 

در طول تاریخ فرانسوی همواره به مد و زیبایی مشهور بوده اند و ایرلاین های این کشور نیز از  این قاعده خارج نیستند. سرویس های پرواز در فرانسه به نوعی به یک نمایشگاهی از برترین امکانات تبدیل شده است. تمامی مهمانداران این پرواز ها از بهتریل لباس ها زیباترین چهره ها برخوردار می باشند.

4- هواپیمایی ایر صربیا (Air Serbia)

این شرکت در ابتدا ایروپات بوده و سپس به ایرصربیا تغییر نام داد. این شرکت در ردیف چهارم جذاب ترین مهمانداران قرار دارد. برای استخدام در این شرکت پرواز برای مهماندار شرایط بسیار سختی قرار داده. 

5- سنگاپور ایرلاینز (Singapore Airlines)

این ایرلاین که در سال 1947 تاسیس شده و یکی از قدیمی ترین ایرلاین ها دنیا می باشد. مهمانداران این ایرلاین با پوشش سنتی خود یکی از جذاب ترین مهمانداران در بین شرکت های هواپیمایی را دارا می باشند. 

منبع: vivalifestyleandtravel.com