اگر به دنبال مکانی رمانتیک در دبی هستید این مطلب را مطالعه کنید. شما می توانید در دبی یک وعده غذایی رمانتیک را در مکان هایی تجربه کنید که نمی توان این مکان ها را در هر کجا دید. دریاتور در این مطلب شما را با رمانتیک ترین رستوران های دبی آشنا می کند.

رمانتیک ترین رستوران های دبی

رستوران پریچیچ (Pierchic)

رستورانی بر روی خلیج فارس. می توان گفت همواره یکی از رمانتیک ترین مکان ها دریا می باشد، حال اگر بر روی یک اسکله ای لوکس مشغول غذا خوردن باشید. منظره ای پانوراما از دریا گرفته تا برج خلیفه برای مهمانان فراهم شده است. اگر به دنبال غذای دریایی در فضایی رمانتیک هستید سری به این مکان بزنید. البته کباب هاب غاز این رستوران را نیز از شهرت مناسبی برخوردار است.

رستوران المحاره (Al Mahara)

رستورانی بسیار لوکس و رمانتیک در برج العرب. می توان گفت جالب ترین مکان رمانتیک برای میل کردن یک غذای رمانتیک در زیر آب می باشد. این رستوران با فضایی بسیار خاص خود مکانی عالی برای عاشقان می باشد. 

رستوران زیپ تارا (Thiptara)

اگر برای یک جشن عاشقانه به دنبال مکانی ویژه هستید به این رستوران بروید. مکانی در میان فواره های رقصان با نورهای رنگارنگ. این رستوران را می توان بهترین مکان برای جشن ها دانست. در این رستوران طیف گسترده ای از غذاهای تایلندی برای مهمانان سرو می شود.

رستوران لا موم دبی (La Môme Dubai)

هر جایی که اسمی از روابط عاشقانه و رمانتیک باشد نامی از فرانسوی ها وجو دارد. در این رستوران که به سبک معماری سنتی فرانسوی طراحی شده است. این رستوران که طیف گسترده ای از غذاهای فرانسوی را سرو می کند مکانی بسیار آرمانی برای عاشقان در دبی است.

رستوران اسکیپ / چشم انداز (Scape Restaurant)

رستورانی در سایه برج العرب. غذاهای آمریکایی در فضایی بسیار رمانتیک یکی از بهترین تجربه های شما می شود. این رستوران منظره ای رویایی به آب های لاجوردی را در اختیار مهمانان قرار می دهد.

غذا خوری 101 (101 Dining Lounge)

مکانی با منظره ای بی پایان در پالم جمیرا. یکی از شهرت های این رستوران برای نوشیدنی هایش می باشد. تصور لذت بردن از نوشیدنی با منظره ای بی پایان از زیبایی ها در کنار معشوق منظره ای وصف ناپذیر است. این رستوران طیف گشترده ای از غذاهای مدیترانه ای را دارا می باشد.

ماهی ساحلی تاورنا (Fish Beach Taverna)

اگر دوست دار میل کردن غذاهای دریایی در فضای باز می باشید حتماً به این رستوران بروید و در فضایی رمانتیک از غذای خود لذت ببرید. 

منبع: www.visitdubai.com