شهر دبی را می توان در ردیف شهر های گران دنیا دانست. دریاتور در این مطلب قصد دارد تا شما را با دیدنی های رایگان دبی آشنا کند. 

سرگرمی های رایگان در دبی

تماشای رقص آب (Dancing water)

به سمت چشمه دبی بروید همزمان که از میان بازار های و مراکز دیدنی دبی رد می شوید به این مکان می رسید. مکانی که می تواند ساعت ها شما را مجذوب خود کند. رقص آب یکی از بهترین نمایش های شهر دبی می باشد که به طور رایگان برای تماشای عموم باز می باشد. ارتفاع این فواره تا 140 متر می رود و همواره با موسیقی های فوق العاده این مشغول رقص است.

خیابان آلسرکال (Alserkal Avenue)

در سفر به دبی حتماً به خیابان آلسرکال بزنید. این خیابان همواره میزبان گالری های زیادی می باشد. هر ساله هنرمندان بسیاری در گالری های این مکان نمایشگاه های دیدنی برگزار می گردد. گالری هایی که در این مکان برگزار می گردد می تواند یک بعد از ظهر کامل از شما را پر کند. 

پارک آبی آکواونچر در آتلانتیس پالم (Aquaventure Waterpark at Atlantis The Palm)

این پارک آبی امکانات ویژه ای برای افراد گوناگون قرار می دهد. افرادی که در روز تولد خود و یا سالگرد ازدواج خود به این پارک بروند می توانند از تمامی امکانات این پارک آبی به صورت رایگان استفاده کنند. همچنین می توانند این افراد سه نفر را نیز با خود به این پارک باورند و برای آن سه نفر نیز از تخفیفات ویژه ای برخوردار شوند. برای دسترسی به این امکانات باید در سایت آتلانتیس پارک ثبت نام کنید.

احساسی در تاریخ (Sense of history)

گردشی در منطقه تاریخی الفاهیدی. تماشای خانه های سنتی با برج های بادگیر برای خنکی خانه. شما می توانید به راحتی ساعت هایی را در این محله های سنتی غوطه ور شوید و از تاریخ این شهر لذت ببرید.

خورشید و شن (Sun and sand)

ساحل هایی با آب های فیروزه ای که مکانی بسیار عالی برای تفریح می باشد. در دبی بیشتر ساحل ها خصوصی می باشند، ولی ساحل های عمونی نیز وجود دارد که ردشگران می تواننید در این ساحل ها به استراحت بپردازند.

سرگرمی های ورزشی (Sporting fun)

هیجان مشاهده مسابقات ورزشی در کنار جاده العین. مسابقات شتر یکی از مسابقات سنتی دبی می باشد که در این جاده برگزار می گردد.

رودخانه رویاها (River of dreams)

در قلب پارک تفریحی مگا دبی ریور لندرقرار دارد. یک فضای وسیع که الهام گرفته از مکان های مشابه خود در فرانسه می باشد. این مکان کاملاً رایگان می باشد و در بیشتر مواقع میزبان گروه های موسیقی و نمایش است. 

منبع: www.visitdubai.com