منطقه شیخ زائد (زاید) یکی از پر جنب و جوش ترین مناطق در دبی به شمار می آید. منطقه شیخ زائد را می توان بزرگترین منطقه دبی نامید. دریاتور در این مطلب شما را با بهترین رستوران های این منطقه در دبی آشنا می کند. 

بهترین رستوران های منطقه شیخ زاید در دبی

رستوران نِی (Nay Restaurant & Lounge)

این رستوران مدرن در مرکز بین المللی مالی دبی (DIFC) واقع شده است. این رستوران طیف گسترده ای از غذاهای لبنانب را در اختیار مهمانان قرا می دهد. این رستوران ظزفیتی در حدود 150 نفر را دارا می باشد و همچنین دارای تراسی مشرف به شهر برای افرادی که دوست دارند در فضای باز غذا میل کنند. این مکان لوکس در بیشتر مواقع دارای موسیقی و یا نمایش زتده می باشد. 

آدرس و تلفن: Concourse Level, Emirates Financial Towers, Difc | 4 Street, 5, Dubai 116344, United Arab Emirates, +971-4-3516660

رستوران پرگولاس (Pergolas Restaurant)

یک رستوران شیک با تراسی بزرگ برای میل کردن یک وعده غذای رمانتیک با منظره ای از شهر. شهرت بیشتر این رستوران بابت سبزیجات تازه و خوشمزه آن می باشد. 

آدرس و تلفن: Al Murooj Rotana Dubai | Al Saffa St. Off Sheikh Zayed Road, Dubai 117546, United Arab Emirates, +971 4 321 1111

رستوران بنتو یا (Bento-Ya)

اگر به دنبال یک وعده غذای لذیذ ژاپنی در شیخ زاید هستید حتماً سری به این رستوران بزنید. این رستوران دارای فضایی بسیار صمیمی می باشد و طیف گسترده این از غذاهای کلاسیک ژاپنی را در اختیار مهمانان خود قرار می دهند.

آدرس و تلفن: Sheikh Zayeed Road, Al Kawakeb Bldg. D Block 1F, +971 04-3430222

کافه لا فارین (La Farine Café)

لذت نوشیدن یک قهوه خوش مزه را از دست ندهید. این کافه فرانسوی برای یک وعده و یا میان وعده لذیذ بسیار مکان مناسبی می باشد. طیف وسیعی از نان های فرانسوی، کیک ها، شیرینی ها و دیگر خوردنی های فرانسوی در این مکان در دست رس است.

آدرس و تلفن: Business Bay, Sheikh Zayed Road | JW Marriott Marquis, Dubai 121000, United Arab Emirates, +97144143000

رستوران سنتر کات (Center Cut)

این رستوران منحصر به فرد است و تنها مختص به استیک های آمریکایی می باشد. دیگر شهرت این رستوران بابت نوشیدنی هایی می باشد که در اختیار مهمانان قرار می گیرد. 

آدرس و تلفن: The Ritz-Carlton, DIFC, Dubai, United Arab Emirates, +97143722323

رستوران تئاتر (Teatro)

می توان گفت این رستوران نمایشگاه مجللی می باشد که شما در آن غذا میل می کنید. بیشتر شهرت رستوران بابت غذاهای ایتالیایی می باشد ولی در این رستوران طیف گسترده ای از غذاهای ژاپنی و هندی را نیز برای مهمانان خود سرو می کند. در انتها این را نیز ذکر منیم که این رستوران نوشیدنی های مشهوری نیز دارا می باشد. 

آدرس و تلفن: Towers Rotana, Sheikh Zayed Road, Dubai 30430,United Arab Emirates, +971 4 312 2240

رستوران بیسترو 44 (Forty Four Bistro & Lounge)

این رستوران در طبقه 44 هتل وارویک قرار دارد. دکور شیک این رستوران شهرت ویژه ای دارد در این رستوران شما می توانید غذاهای بلژیکی و فرانسوی را میل کنید. در آخر هفته ها این رستوران موسیقی زنده برای مهمانان خود پخش می کند. 

آدرس و تلفن: Warwick Hotel Dubai, Damas Unique Hotel LCC ,Sheikh Zayed Road, P.O. Box 7143 Dubai – UAE, +971 4 506 9600

منبع: theculturetrip.com