هدف بسیاری از افراد برای مسافرت و گردش عکس برداری می باشد و همچنی یکی از لذت های سفر نیز عکاسی می باشد. دریاتور در این مطلب قصد دارد شما را با مکان هایی در دنیا آشنا کند که شما باید دوربین خود را همراه داشته باشید.

با ما همراه باشید تا با بهترین مکان های دنیا برای عکاسی آشنا شوید؛

بهترین مکان هایی که عکاسان باید به آنجا بروند

سالاردو ییونی بولیوی (Salar de Uyuni, Daniel Campos, Bolivia)

این منطقه دارای بزرگ ترین تپه نمک جهان می باشد و معروف به آینه جهان است. هر ساله عکاسان بسیاری برای عکس برداری به این مکان می آیند.

کوکنهوف پارک لیسه هلند (Keukenhof Park, Lisse, Holland)

یکی از بزرگ ترین باغ های گل دنیا که به باغ اروپا مشهور است. در این پارک بیش از هفت میلیون گل وجود دارد. شاید آرزوی هر عکاسی باشد که روزی به این مکان برود و شروع به عکس برداری کند.

ریویرا فرانسه (French Riviera)

یک منطقه رویایی برای عکاسان. ساحلی پر زرق و برق و دیدنی در کرانه دریای مدیترانه می باشد. املاک این منطقه جزء گران ترین املاک دنیا می باشد.

ونیز، ایتالیا (Venice, Italy)

کانال های آب بی انتها، ساختمان های تاریخی، فضای بسیار شیک و لوکس، تمامی این مکان ها به تنها خود دلیلی برای عکاسی می باشد. حال که این جاذبه ها با هم ترکیب شده اند رویای هر عکاسی است برای عکس برداری.

پارک گوئل بارسلونا (Park Güell, Barcelona)

معماری بی نظیر با ترکیبی از عناصر طبیعی می تواند برای هر عکاسی جذاب باشد.

وات آرون، بانکوک، تایلند (Wat Arun, Bangkok, Thailand)

این معبد به معبد جادو مشهور است. اگر به بانکوک رفته اید حتماً از این مکان دیدن کنید. اگر با یک دوربین به این مکان بروید حتماً بالای 100 عکس از مکان می گیرید.

زرمات، سوئیس (Zermatt, Switzerland)

منطقه ای در آلپ سوئیس که یکی از مشهور ترین مکان ها برای اسکی می باشد. غروب آفتاب این مکان بهترین مکان برای عکاسی می باشد.

دره یوسیمیتی، کالیفرنیا (Yosemite Valley, California)

مراتع بزرگ، دره های عمیق، آبشار های باشکوه تنها بخشی از زیبایی های این مکان می باشند. اگر دوست دار عکس برداری از طبیعت می باشد حتماً با دوربین خود به این مکان بروید.

مهاجرت بزرگ، تانزانیا (The Great Migration, Tanzania)

تانزانیا مکانی برای تماشا و عکاسی از بزرگترین مهاجرت های حیوانات در دنیا. ما به عکاسانی که دوست دارند به این مکان بروند پیشنهاد می دهیم بین ماه ژوئن تا اکتبر به این مکان بروند تا از مهاجرت این حیوانات عکاسی کنند.

ریو دو ژانیرو، برزیل (Rio de Janeiro, Brazil)

تنها جمله ای که می توان گفت: رویایی برای عکاسان. شهرت این شهر به خاطر جممعیت زیاد، جشنواره های سالانه و زندگی شبانه خیره کنند آن می باشد. بهترین مکان برای بهترین عکاسی سفر.

البته در انتها این نکته را نیز ذکر کنیم علاوه بر مکان های بالا، مکان های بسیاری دیگر نیز وجود دارد که برای عکاسی جذاب می باشد.

منبع: ecophiles.com