شهر دبی در امارات متحده عربی یکی از شهر های گردشگری دنیا می باشد که برای تمام سنین جاذبه گردشگری دارد. دریاتور در این مطلب شما را با بهترین مکان های ماجراجویانه برای نوجوانان در دبی آشنا می کند.

5 دنیای ماجراجویانه برای نوجوانان در دبی

1- هاب زیرو (Hub Zero)

آماده، تنظیم، بازی

این مرکز بازی در سیتی والک یکی از بهترین مکان های برا خالی کردن انرژی نوجوانان می باشد. هاب زیرو شما را با دنیایی دیگر در فضای مجازی آشنا می کند که به طور کامل شما از دنیای واقعی خارج می شوید.

2- ایکس پارک – پارکور دی  ایکس بی (X-Park and Parkour DXB)

تخلیه انرژی

به طور قطع به یقین بیشتر نوجوانان در دنیای امروز دوست دارند این حرکات پارکور را یاد بگیرند و انرژی خود را تخلیه کنند. این مکان برای تمامی سنین کلاس های آموزی پارکور برگزار می گیرد. 

3- منطقه ماجراجویی (Adventure Zone)

ماجراجویی برا نوجوانان 

مکانی در منطقه شیخ زاید دبی برای جوانان و نوجوانانی که قصد ماجراجویی دارند. یک مکان ایده آلبرای تحرک فرزندان خود زیر نظر مربیان حرفه ای. شما می توانید ساعت ها در این مکان سرگرم شوید و از لحظات خود لذت ببرید.

4- آتلانتیس، پالم (Atlantis, The Palm)

سرگرمی با حیوانات

تجربه دیدار حیوانات از نزدیک و شنا کردن با دلفین ها می تواند برای هر نوجوانی هیجان انگیز باشد. در این مکان شما نوجوانان می توانند با انواع حیوانات و نحوه زندگی آن ها آشنا شوند.

5- ماجراجویی جهانی در ای ام جی (IMG Worlds of Adventure)

حیرت انگیز

مکانی برای تمام سنین. این مکان فضایی بسیار عالی برای گذراندن با خانواده می باشد. نوجوانان در این مکان می توانند با تمامی شخصیت های مورد علاقه خود در کارتون ها آشنا شوند.

منبع: www.visitdubai.com