شهر دبی یکی از دروازه های مد برای طراحان بزرگ دنیا تبدیل شده است. اگر چه هوای دبی برای فصل زمستان مانند کشور های سرد سیر نیست ولی در این شهر برای کشورهای اطراف نمایشگاه های بسیاری برای لباس هی پاییزی و زمستانی برگزار می گردد. دریاتور در این مطلب قصد دارد تا افرادی را که برای خرید لباس های پاییزی و زمستانی به این شهر سفر می کند را راهنمایی کند.

با ما همراه باشید تا با بهترین مکان ها برای خرید زمستانی در دبی آشنا شوید؛

خرید لباس پاییزی و زمستانی در دبی

مکس مارا (Max Mara)

بافت های شیک برای شیک پوشان

مکانی در بازار امارات برای اینکه شما بتوانید بهترین و لوکس ترین بافت ها با زیبا ترین رنگ ها را انتخاب کنید.

تلفن: 9502 354 4 971+

آلیس و اولیویا (Alice + Olivia)

بازی با سایه ها

این نمایشگا نیز در بازار امارات می باشد. لباس هایی باسایه های زیبا از بهترین طراحان روز دنیا. مناسب برای افرادی که دوست دار لباس هایی با رنگ های جسورانه (قرمز، زرد و …) می باشند.

تلفن: 8320 334 4 971+

گالری لافایت (Galeries Lafayette)

مرد و شهر

کالری زیبا برای مردانی که همواره عاشق شیک پوشی هستند. این نمایشگاه در دبی مال قرار دارد. این نمایشگاه برترین برند های روز دنیا را برای مردان گردآوری کرده است.

تلفن: 9933 339 4 971+

بلومینگدیل (Bloomingdale’s)

نمایش قدرت

اگر دوست دارید همواره در مرکز توجه قرا بگیرید سری به این فروشگاه در دبی مال بزنید. یکی از مشکلات لباس های زمستانی و پاییزه سنگینی آن ها می باشد، طراحانی که در این مکان هستند سبک ترین لباس ها را برای این فصل طراحی کرده اند.

تلفن: 5333 350 4 971+

تومی  (Tumi)

طراحی های کاربردی

مکانی در میردف در مرکز شهر دبی. اگر به دنبال لباس های سیک و کاربردی هستید حتماً به این مکان بروید. طراحان این نمایشگاه شیک ترین لباس های موجود را با کاربردی فراوان در این فصل طراحی کرده اند.

تلفن: 3408 236 4 971+

زادیگ و ولتر (Zadig & Voltaire)

عاشقان ترکیب رنگ

ما به خانم ها پیشنهاد می دهیم برای خرید به این مکان در دبی مال بروید. طراحان این نمایشگاه با ترکیب رنگ ها غیر منتظره قصد دارند مشتری های خود را بیشتر جذب کنند. ترکیب رنگ های شیک و بسیار زیبا. 

تلفن: 9186 339 4 971+

منبع: www.visitdubai.com