جشن هالووین هرساله در 31 اکتبر برگزار می گردد و تمامی مردم شهر به جشن و پایکوبی می پردازند. دریاتور در این مطلب شما را با بهترین شهر ها برای شرکت در جشن هالووین 2017 آشنا می کند.

با ما همراه باشید تا با این شهر ها برای جشن هالووین آشنا شوید؛

 

بهترین شهرهای دنیا برای جشن هالووین 2017

نیواورلان (New Orleans)

نواورلان را می توان به عنوان شهری دانست که به طور هماهنگ تمام شهر در این مراسم شرکت می کنند. هیچ چیز مهیج‌تر از رویدادی موسوم به «Kerewe of Boo» نیست که هر ساله در تاریخ ۲۱ اکتبر برگزار می‌شود. در این زمان خانواده ها و دوستان گرد هم جمع می شوند و یک رژه‌ی هالووینی باشکوه ترتیب می‌دهند.

ترانسیلوانیا (Transylvania)

یکی از وحشتناک ترین مناطق برای جشن هالووین شهر ترانسیلوانیا با افسانه دراکولای آن می باشد. شهری در منطقه کوهستانی کشور رومانی است که افسانه های بسیاری از آن جا آمده است.

ویتبی (Withby)

شهری که در میان افسانه ها زادگاه اصلی دراکولا شناخته می شود. نویسنده معروف و خالق شخصیت دراکولا «برام استوکر» به مدت چهار هفته در ماه‌های جولای و آگوست سال ۱۸۹۰ در این شهر زندگی کرده، اقامتی که در شکل‌گیری شخصیت معروف دراکولا که در سال ۱۸۹۷ نقشی مؤثر داشته.

سِیلِم (Salem)

یکی از بهترین مکان ها برای شرکت در مراسم هالووین است. هویت خوش نام سلیم بابت گذشته بدنام این شهر می باشد که مکانی برای محاکمه جادوگران بوده. در این شهر مراسم هالووین یک ماه به طول می انجامد. شما همچنین می توانید به خانه هفت گیبلز بروید که توسط رمان ناتانیل هاوتورن 1951 ساخته شده است.

اورلاندو (Orlando)

اورلاندو خانه دیزنی ویونیورسال می باشد. این شهر هر ساله به طور گسترده جشن هالووین را برگزار می کند. در این شهر مراسم هالووین برای کودکان جداگانه برگزار می گردد که زیاد ترسناک نمی باشد.

دری (Derry)

ریشه بسیاری از مراسم هالووین از جشنواره گالیک باستانی گرفته شده. این شهر بر اساس رای گیری روزنامه «USA Today» در سال گذشته بهترین مراسم هالووین سال گذشته را برگزار کرده است. 

منبع: www.nytimes.com