سایت معتبر نشنال جئوگرافیک در مطلبی بهترین مکان ها برای سفرهای پاییزی را مورد بررسی قرار داده است. دریاتور با برگرداندن این مطلب به زبان پارسی شما را با این مناطق آشنا می کند.

با ما همراه باشید؛

بهترین مکان ها برای سفرهای پاییزی

بوتان (BHUTAN)

کشوری را تصور کنید که 60 درصد از مساحت آن را پوشش گیاهی گرفته است. کشور بوتان از سال 1970 درهای خود را بر روی گردشگران باز کرده است. هر ساله در این کشور در فصل پاییز دو فستیوال رقص برگزار می گردد که از سراسر دنیا برای شرکت در این مراسم اقدام می کنند.  یکی از بهترین ماه ها برای سفر به این منطقه پاییزی ماه نوامبر می باشد.

جزیره لیزارد / مارمولک (LIZARD ISLAND)

این منطقه بزرگترین اکوسیستم مرجانی دنیا را دارا می باشد و همچنین بیش از 1625 نوع آبزبی در آب های این منطقه در استرالیا وجود دارد. یکی از مشکلات سفر به این منطقه هزینه بالای مسافرت به آنجا می باشد. 

پارک ملی زیون (ZION NATIONAL PARK)

رود ویرجین از پارک ملی زئون در یوتا عبور می کند، یکی از رنگارنگ ترین پارک های که در دنیا وجود دارد. شما زمانی که در کانادا هستید در سالگرد 150 سالگی این کشور شما با رنگارنگ ترین جنگل ها آشنا می شوید.

کیپ تاون (CAPE TOWN)

طبیعت و تاریخ کبپ تون یکی از بهترین مقاصد سفر می باشد که این منطقه دو دلیل سفر را دارد. موزه هنرهای تجسمی زیتز، در ۲۲ سپتامبر افتتاح شد. این موزه، آثار هنری قرن ۲۱ام آفریقا و حاشیه‌هایش را به نمایش می گذارد. پاییز و زمستان زمانی است که پنگوئن ها را می توان در ساحل صخره ای این شهر ببینید.

واهاکا (OAXACA)

جسن های بسیار این منطقه که ترکیبی از نقاشی های رنگارنگ و لباس ها رنگی می باشد یکی از بهترین لحظات سفر را برای شما فراهم می کند. این منطقه در مکزیک یکی از بهترین مکان ها برا سفر در ماه اکتبر می باشد. این جشن هایی که در اواخر اکتبر برگزار می گردد دارای گذشته هزاران ساله است. این جشن ها به روز مرگ نیز معروف هستند.

زامبیا (ZAMBIA)