شهر باکو در آذربایجان یکی از بهترین شهرها برای زندگی در شب می باشد. اگر شما فردی هستید که روز را به شب ترجیح می دهید به این شهر سفر کنید. دریاتور در این مطلب قصد دارد تا افرادی را که دوست دار زندگی در شب هستند را راهنمایی کنید.

شب زنده داری در باکو

میدان فواره یکی از مشهور ترین مکان های شهر باکو برای شب زنده داران می باشد. اطراف این میدان پر است از مکان هایی برای گذراندن شب و میل کردن نوشیدنی های لذیذ. 

اگر به دنبال مکانی ویژه هستید به ISR Plaza سری بزنید. این مکان در شب ها بسیار زیبا است و از بالای آن می توانید شهر را در شب تماشا کنید.

در باکو باشگاه ها و کلاب های زیادی وجود دارند که مکان مناسبی برای شب زنده داران می باشند. این مکان ها با پخش موسیقی زنده و یا دی جی فضایی شاد و مفرح را برای مهمانان خود فراهم می کنند.

در بلوار کنار ساحل به قدم زدن بپردازید و از منظره زیبای دریای خزر لذت ببرید. شما می توانید در هنگام قدم زدن از کافه های اطراف نوشیدنی و یا قهوه میل کنید و لذت ببرید.

بسیار دنبال مکانی برای میل کردن غذاهای لذیذ در شب می گردند. کافه آروما یکی از بهترین مکان ها برای خوردن غذا در شب می باشد. کافه مازیز دیگر مکان مناسب برای خوردن غذا در شب می باشد. این مکان موسیقی زنده نیز برای مهمانان خود پخش می کند.

منبع: www.smartertravel.com