دبی شهریست که در آن هر سنی می تواند فعالیت های عجیبی را تجربه کند. تجربه های دیوانه وار، آدرنالین بالا و دیگر فعالیت هایی که شما را به وجد می آورد را می توان در دبی تجربه کرد. دریاتور در این مقاله شما را با 6 فعالیتی آشنا می کند که تنها در شهر دبی می توانید انجام دهید.

با ما همراه باشید تا با این فعالیت ها آشنا شوید؛

6 تجربه عجیب که فقط در دبی می توان تجربه کنید

1- چتربازی بر فراز جمیرا پالم

اگر می خواهید دبی را از منظره ای جدید تماشا کنید و آدرنالین خونتان بالا رود بر فراز جمیرا پالم به چتربازی بپردازید. برای پرواز بر روی این جزیره زیبا و تماشای زیبایی های رویایی کافیست 2000 دلار پرداخت کنید.

2- سافاری بر روی تپه های شن و رسیدن به اردوگاه

در فضایی بسیار آرام شما می توانید هیجان سافاری را تجربه کنید. بعد از چند ساعت رفتن بر رویی شن های داغ شما به مکانی لوکس با تمامی امکانات رفاهی میر سید که می توانید شب را در آنجا در بیابان سپری کنید. برای این تجربه عجیب شما باید 8000 دلار پرداخت کنید.

3- تنیس بر بالای بلندترین زمین تنیس جهان

تنیس یک ورزش لوکس و شیک است. حالا شما که عاشق تنیس بازی کردن هستید می توانید آن را در جایی عجیب و جالب تجربه کنید. شما می توانید در بالای یک هتل 7 ستاره بسیار لوکس این ورزش را تجربه کنید. البته این را ذکر کنیم تنها زمین تنیس جهان می باشد که در این ارتفاع قرار دارد. برج الخلیفه را می توان گران ترین هتل جهان دانست و دلیل آن نیز کاملاً معلوم است. هزینه این کار 24000 دلار می باشد.

4- تماشای کوسه ها در بزرگ ترین مرکز خرید جهان

مرکز خرید دبی بزرگترین مرکز خرید دنیا می باشد که تمامی مارک ها و برند های معتبر دنیا در این مکان وجود دارد. آکواریوم بزرگ دبی نیز در این مکان قرار دارد. در این آکواریوم بیش از 300 گونه آبزی وجود دارد که شما این حجم را نمی توان در هر جایی ببینیند. برای تماشای کامل این آکواریوم شما تنها کافیست 130 دلار پرداخت کنید.

5- اسکی در بزرگترین پیست اسکی سرپوشیده دنیا

یکی دیگر از عجایب شهر دبی پیست اسکی سرپوشیده این شهر می باشد. تصور کنید که دمای هوا بالای 30 درجه سانتی گراد می باشد و شما وارد مکانی می شوید که دارای دمای زیر صفر می باشد و تمام اطراف شما برف می باشد. پیست اسکی که در این مکان قرار دارد با مدرن ترین تجهیزات روز دنیا تجهیز شده است و شما تنها با پرداخت 190 دلار می توانید لذت یک اسکی در بیابان را تجربه کنید.

6- خواب در زیر آب

شما می توانید در هتل آتلانتیس دبی تجربه ای منحصر به فرد را تجربه کنید. برخی اتاق های این هتل در زیر آب می باشد که شما در زمان دراز کشیدن بر روی تخت خواب خود می توانید بیش از 65000 نوع آبزی را تماشا کنید. هزینه هر شب اقانت در این مکان 5000 دلار می باشد.  

منبع: vivalifestyleandtravel.com