غذا یکی از مهمترین قسمت های سفر می باشد که همواره در خاطرات مسافر باقی می ماند. شهر دبی یکی از شهرهای گردشگری دنیا می باشد که دارای رستوران های بسیاری با کیفیت ها عالی را دارا می باشد. دریاتور در این مطلب شما را با بهترین رستوران های مرکز شهر دبی آشنا می کند. 

با ما همراه باشید تا با این زستوران ها آشنا شوید؛

 

بهترین رستوران های مرکز شهر دبی

هوکاما (Hukama)

یک رستوران محبوب که غذاهای چینی را برای مهمانان سرو می کند. این رستوران یک منظره دیدنی از برج خلیفه را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. رستوران دارای دکوراسیونی شیک و لوکس می باشد. 

آدرس و تلفن: 6th floor, Emaar Boulevard, Downtown Dubai, Dubai, United Arab Emirates, +971 4 4368888

نئو (Neos)

سالنی مجلل به سبک کاخ ها در طبقه 63 ساختمان، فضایی رمانتیک برای عاشقان و افرادی که به دنبال میل کرد شام در فضایی آرام هستند. یکی از ویژگی های این رستوران نوشیدنی های آن می باشد که برای تمامی سنین مناسب است. شما می توانید منظره زیبای دبی را از طبقه 63 تماشا کنید.

آدرس و تلفن: Emaar Boulevard |Downtown Dubai, Sheikh Zayed Road,Dubai – UAE.,Dubai 123234, United Arab Emirates, +971 4 888 3444

فوگو (Fuego)

اگر به دنبال مکانی برای میل کردن غذاهای تند و لذیذ مکزیکی هستید به این رستوران در مرکز شهر دبی بروید. غذاهای مکزیکی مانند: چیپس ببر، مخلوط کلم، لوبیا، لوبیا پینتو، برنج مکزیکی، مرکبات، پاستوله ریحان، سروانی چیلی، آووکادو، سالسا و … در این رستوران سرو می شود. در انتها این نکته را نیز ذکر کنیم که این رستوران طیف گسترده ای از غذاهای گیاهی را نیز سرو می کند.

آدرس و تلفن: Level 3, Souk Al Bahar, Downtown Dubai, Dubai116945, United Arab Emirates, +(971)44490977

الحمیدیه (Al Hamidieh)

گردشگران زمانی که وارد یک کشور جدید می شوند دوست دارند غذاهای بومی آن کشور را میل کنند. این رستوران طیف گسترده ای از غذاهای خاورمیانه که مربوط به کشور های لبنان و سوریه می باشد را برای مهمانان سرو می کند. یکی از ویژگی های این رستوران این است که تمامی نوشیدنی ها و مواد غذایی که در این رستوران سرو می گردد اسلامی است و حلال می باشند.

آدرس و تلفن: Dubai Marina, Iris Blue Tower, Dubai, United Arab Emirates, 04 5521648

نزاسوسی گریل (Nezesaussi Grill)

کباب های این رستوران ترکیبی از غذاهای آفریقای جنوبی، استرالیا و نیوزیلندی می باشد. عاشقان گوشت و کباب و یا همبرگر به این رستوران بروند تا از گوشت های تازه این رستوران استفاده کنند. این رستوران منو قوی از غذاها را در هنگام شب در اختیار مهمانان قرار می دهد.

آدرس و تلفن: Mohammed Bin Rashid Boulevard | Manzil Downtown Dubai, Dubai 00000, United Arab Emirates, +97144285933

فیمه (Fümé)

رستورانی در مرکز شهر دبی با طیف گسترده ای از غذاهای جهان. اگر برای انتخاب غذا سردرگم می شوید به این رستوران رفته تا انواع غذاها را میل کنید. این رستوران امکان سرو غذا در فضای باز را برای مهمانان فراهم کرده است. اگر به دنبال یک صبحانه سنتی عربی هستید به این رستوران بروید.

آدرس و تلفن: 1st Floor, Pier 7, Dubai Marina, Dubai 1st Floor, Pier 7, Dubai Marina, Dubai, UAE, United Arab Emirates, +971 4 456 8784

مازینا (Mazina)

مکانی بسیار عالی برای جوانان و بچه ها. بچه ها در این مکان می توانند قبل از میل کردن غذا به نقاشی و دیگر تفریحات بپردازند.

آدرس و تلفن: Mohammed Bin Rashid Boulevard | Dubai Marina,Dubai, United Arab Emirates, +971 4 4367777 

فازاریس (Fazaris)

تجربه فراموش نشدنی از میل کردن یک غذای متفاوت. این رستوران ترکیبی از غذاهی ایتالیایی و ژاپنی را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. دسرهای شکلاتی این رستوران از شهرت ویژه ای در دبی برخوردار است. 

آدرس و تلفن: Lobby Level, The Address Downtown Dubai |Mohamed Bin Rashid Boulevard, Dubai 123234,United Arab Emirates, +971 4 4367777

پایتالیا (Patiala)

این رستوران یکی از بهترین رستوران های غذاهای هندی می باشد. عاشقان غذا های هندی حتماً به این رستوران بروند.

آدرس: Souk Al Bahar – Level 3 | Sheikh Zayed Road, Dubai123686, United Arab Emirates

منبع: theculturetrip.com