یکی از ورزش هایی که مورد توجه بسیاری می باشد تنیس است. دریاتور در این مطلب شما را با بهترین آکادمی های تنیس و زمین های بازی این ورزش در دبی آشنا می کند.

با ما همراه باشید تا با این مکان ها در دبی آشنا شوید؛

 

آکادمی و زمین های تنیس دبی

۱- آکادمی تنیس کلارک فرانسیس (Clark Francis Tennis Academy)

این آکادمی کلاس های آموزشی تنیس را برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان برگزار می کند. این آکادمی بعد مدتی لیگ هایی برگزار می کند تا سطح کیفی شاگردان خود را بررسی می کند و در زمینه استعداد یابی فعالیت گسترده ای انجام می دهد.

تلفن: ۴۵۴۰ ۲۸۲ ۴ ۹۷۱+

ایمیل: info@cftennisacademy.com

وب سایت: cftennisacademy.com

۲- تنیس ۳۶۰ (Tennis 360)

این مکان دارای چندین زمین بازی می باشد که شما می توانید به طور جداگانه زمین خود را انتخاب کنید. این مکان دارای کلاس های پیشرفته آموزشی برای افرادی که علاقه به ورزش دارند را برگزار می کند. این مکان لیگ های حرفه ای تنیس را برای زنان و مردان برگزار می کند. 

تلفن: ۳۵۰۰ ۳۸۱ ۴ ۹۷۱+

ایمیل: info@tennisthreesixty.com

وب سایت: www.tennisthreesixty.com

۳- آکادمی تنیس آتلانتیس (The Atlantis Tennis Academy)

این آکادمی با مربیان بسیار حرفه ای یکی از بهترین مکان های استعداد یابی برای فرزندان شما می باشد. تمام مربیان این آکادمی دارای مدرک مربی گری حرفه ای می باشدند. این مکان دارای زمین های گوناگونی برای مهمانان می باشد که در صورت درخواست در اختیار مهمانان قرار دهد.

تلفن: ۱۴۳۳ ۴۲۶ ۴ ۹۷۱+

ایمیل: tennisacademy@atlantisthepalm.com

وب سایت: www.atlantisthepalm.com

۴- آکادمی تنیس دبی (Dubai Tennis Academy)

می توان گفت که آکادمی تنیس بهترین مکان برای یادگیری تنیس در دبی می باشد. این آکادمی دارای مربیان حرفه ای می باشد که زیر نظر آکادمی های تنیس آمریکا فعالیت می کنند. این آکادمی با مدرن ترین امکانات آموزشی و زمین های بازی بهترین مکان برای تنیس بازان می باشد.

تلفن: ۱۱۲۵ ۳۹۹ ۴ ۹۷۱+ 

ایمیل: dtatennis@gmail.com

وب سایت: www.dubaitennisacademy.com

منبع: www.visitdubai.com