همواره بسیاری از افراد هستند که به دنبال مکانی برای مسافرت می گردند که آدرنالین آن ها را بالا می برد. این افراد عاشق هیجان بالا هستند یعنی به نوعی می توان گفت معتاد به آدرنالین هستند. دریاتور در زیر مکان هایی را به شما معرفی می کند که بهترین مکان ها برای هیجان واقعی می باشند.

با ما همراه باشید تا با این مکان ها آشنا شوید؛

مکان هایی که ضربان قلب شما را بیشتر می کند

پارک زیپلاین در نیویورک و تورنتو 

MistRider Zipline Wildplay مکانی بسیار عالی است که بر روی یک آبشار قرار دارد. این مسیر زیپلاین یکی از بهترین زیپلاین های دنیا می باشد که شما از روی آب های خروشان عبور می دهد.

اژدهای کولینگ کلیف اسکای والک

اگر ترس از ارتفاع دارید به هیچ عنوان به این مکان در چین نروید. مسیری که در کنار کوه تیانمن ساخته شده از شیشه می باشد که شما در ارتفاع بسیار بالا می توانید کنظره زیبای دره های اطراف را تماشا کنید. این مکان 4600 متر بالاتر از سطح دریا می باشد.

از بالای برج بانک ایالات متحده

برج بانک در لس آنجلس بلندترین ساختمان در غرب آمریکا می باشد که شامل 70 طبقه است. نمای شیشه این ساختمان یکی از بهترین مکان ها برای بالابردن آدرنالین خون می باشد. 

پل شیشه ای چین

پارک ملی جنگل در چین بلند ترین خیابان شیشه ای دنیا را دارا می باشد که در ارتفاع 977 فوتی از سطح زمین احداث شده است. ظرفیت این پل شیشه ای 800 نفر می باشد. افرادی که بر روی این پل در حرکت هستند خود را در میان زمین آسمان تصور می کنند و هیجان خاصی را تجربه می کنند. 

ماجراجویی در IMG

سفر به داخل بزرگترین پارک تفریحی سرپوشیده جهان یک هیجان وصف ناپذیر را برای شما به وجود می آورد. این پارک 1.5 میلیون متر مربع در دبی احداث شده است. در اینجا شما می توانید همه نوع تفریحی را تجربه کنید. تفریحاتی در این پارک تعبیه شده که آدرنالین شما را به بالاترین حد ممکن می رساند.

منبع: vivalifestyleandtravel.com