همواره بسیاری به دنبال مکانی رویایی برای تعطیلت کریسمس می گیرند . وب سایت معتبر www.ca.kayak.com بهترین مقاصد برای تعطیلات کریسمس 2018 را معرفی کرده که دریاتور این مطلب را برای شما به فارسی در زیر قرار داده است.

با ما همراه باشید تا این مقصد ها را بشناسید؛

 

10 مقصد رویایی برای تعطیلات کریسمس 2018

1- گوادالاخارا، مکزیک (Guadalajara, Mexico)

این شهر در مکزیک در سالیان اخیر جشنواره های بسیاری برای سال نو میلادی برگزار می کند. آتش بازی، فستیوال های موسیقی و رقص و … جز این جشنواره می باشد. زمستان های این شهر معمولاً گرم می باشد که مهمانان می توانند برعکس بیشتر مناطق دنیا که کریسمی را در سرما جشن می گیرند در این منطقه با لباس های تابستانی به جشن بپردازند.

2- کینگستون، جامائیکا (Kingston, Jamaica)

این پایتخت که در ساحل دریا قرار دارد برای گذراندن یک تعطیلات ویژه مکانی بسیار عالی می باشد. این شهر هرساله جشن های بسیار مفرحی را برای سال نو میلادی تعبیه می بیند تا گردشگران لحظات بسیار مفرحی را سپری کنند. هتل های مجلل، شب گردی های شاد و … تنها بخشی کوچک از امکانات این شهر می باشد. 

3- مکزیکو سیتی، مکزیک (Mexico City, Mexico)

یکی دیگر از شهرهای مکزیک برای تعطیلات کریسمس مکزیکو سیتی می باشد. دلیل مناسب بودن کشور مکزیک برای تعطیلات کریسمس آب و هوای بسیار عالی این کشور در زمان تعطیلات می باشد که همواره گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. رستوران های شیک، هتل های مجلل، مکان هایی برای شب زنده دارای دلایل پرطرفدار بودن این شهر می باشد. یکی دیگر از دلایل محبوبیت مکزیک پایین بودن هزینه ها در این کشور است.

4- آمستردام. هلند (Amsterdam, Netherlands)

آمستردان در هلند همواره در بین بهترین مقاصد گردشگری در دنیا می باشد. آمستردام یکی از بهترین شهرهای دنیا برای سپری کردن تعطیلات کریسمس می باشد. خیابان گردی، آتش بازی، تنقلات بسیار لذیذ و … در آمستردام همواره در تعطیلات کریسمس برای گردشگران در دسترس می باشد. شب های کریسمس بندر آمستردام یکی از بهترین مکان ها برای گردش می باشد. 

5- لیسبون، پرتغال (Lisbon, Portugal)

لیسبون پایتخت و بزرگترین شهر کشور پرتغال می باشد. این شهر همواره بافت قدیمی خود را نگه داشته و برای گردشگران مکانی محبوب بوده. Praça Do Comércio یک مکان و بزرگترین ساحل لیسبون می باشد که هر ساله در هنگام کریسمس مکانی بسار عالی برا جشن گرفتن می باشد. ساحل لیسبون در تمام طول تعطیلات کریسمس مراسم های گوناگونی را در خود جای می دهد و شب های این مکان در بین مردم بسیار شهرت دارد.

6- بارسلونا، اسپانیا (Barcelona, Spain)

بارسلون همواره در بین بهترین مقاصد گردشگری بوده. در تعطیلات کریسمس همواره این شهر مراسم های شادی را برای مهمانان و مردم شهر برگزار می کند. مراسم شب سال نو از ساعت 11 شب تا نزدیکای صبح در این شهر برگزار می گردد. شما می توانید آتش بازی های زیبا، موسیقی های شادی را در این شب تماشا کنید.

7- پاریس، فرانسه (Paris, France)

هر زمان لیستی از بهترین مکان های گردشگری دنیا معرفی شود نام شهر پاریس در این لیست قابل دیدن است. جشن های کریسمس در شهر پاریس دارای گذشته ای طولانی می باشد. شاید بتوان پاریس را به عنوان بهترین مقصد برای گذراندن تعطیلات کریسمس 2018 نامید. با کشتی کروز به روی رودخانه سن بروید و از زیبایی های این شب لذت ببرید.

8- مادرید، اسپانیا (Madrid, Spain)

مادرید شهر دیگر در اسپانیا است که همواره میزبان گردشگران بسیاری برای تعطیلات سال نو میلادی بوده است. مادرید در شب های تعطیلات سال میلادی تا صبح به جشن و پای کوبی می پردازد. اگر فردی هستید که عاشق شب زنده داری در تعطیلات می باشید حتماً در کریسمس 2018 به مادرید بروید.

9- مونترال، کانادا (Montreal, Canada)

دومین شهر بزرگ کانادا می باشد. اگر عاشق سرما می باشید و دوست دارید جشن سال نو خود را در فضایی زمستانی تجربه کنید به مونترال بروید. شب های کریسمس در مونترال بسیار سرد می باشد ولی این شهر در کریسمس سر زنده است.

10- آتن، یونان (Athens, Greece)

در آتن شما می توانید از پشت بام رستوران ها و کافه ها به تماشای جشن های سال نو میلادی بنشینید و از نوشیدنی و غذاهای لذیذ لذت ببرید. آتش بازی های شهر آتن دارای شهرتی جهانی می باشد و جشن کریسمس را به طور کامل با تمامی مراسم سنتی خود برگزار می کند.

منیع: vivalifestyleandtravel.com