امنیت یکی از مهم ترین دلایل می باشد که زنان و دختران نمی توانند به راحتی به سفر بروند. متاسفانه در سال های جدید خشونت و ناامنی برای زنان در بسیاری از کشور های دنیا افزایش یافته است. دریاتور در مطلب زیر شما را می خواهد با وسایل آشنا کند که باعث امنیت زنان و دختران در سفر می شود. زنان و دختران می توانند با حمل این وسایل به راحتی امنیت خود را در سفر تامین کنند.

با ما همراه باشید تا با این وسایل آشنا شوید؛

 

وسایلی برای امنیت زنان در سفر

چمندان هوشمند

یکی از مشکلاتی که برای زنان و دختران بسیار به وجود می آید گم شدن چمدان می باشد. چمدان Bluesmart چند وقتی است وارد بازار شده دارای یک GPS پیشرفته می باشد که شما به راحتی می توانید آن را با گوشی همراه خود سینک کنید تا در زمان گم شدن به راحتی پیدا کنید. هم می توانید در صورت لزوم گوشی خود را به وسیله این چمدان شارژ کنید.

اسپری فلفل یا اسپری روژ لب

در بسیاری از کشورها حمل یک نوع اسپری فلفل کوچک برای دختران ممنون نمی باشد و می توانید این وسیله را با خود حمل کنید ولی اگر این اسپری در مکانی که شما هستید ممنوع می باشد و یا قادر به تهیه آن نمی باشید وسیله جایگزین آن اسپری رژ لب می باشد که بسیار در موارد اضطراری به درد بخور می باشد.

قفل درب قابل حمل

زنان و دخترانی که در یه صورت تنهایی سفر می کنند ممکن است در طول سفر نتوانند هتلی امن را پیدا کنند و وارت یک هاستل شوند در این موقع اطمینان از درب یکی از مشکلاتی می باشد که شما را نگران می کند ولی شما می توانید با حمل یک وسیله کوچک و بسیار کاربردی این مشکل را حل کنید.

جاکلیدی دارای زنگ خطر

این جاکلیدی در زمانی که شما مورد حمله فردی قرار گرفته اید با تولید صدایی شدید باعث ترس طرف حمله و می گردد و همچنین افراد اطراف شما را نیز آگاه می سازد.

چراغ قوه

یکی از واجب ترین وسایل که همواره برای هر فردی مورد استفاده قرار می گیرد. چه شما در جنگل هستید چه در یک هتل همواره چراغ قوه مورد نیاز شما واقع می گردد. الیته اگر چراغ قوه ضد آب باشد بسیار بهتر است. 

حودکار SWAT

یکی از بهترین وسایل برای دفاع از خود این خودکار است. خودکار SWAT دارای کاربردی علاوه بر نوشتن نیز می باشد. نوک این خود کار بسیار محکم است و دختران می توانند به راحتی با نوک این خودکار شیه ای را بشکنن و یا به فرد حمله گر ضربه های محکم بزنند. 

Kuba-Kickz

یک پلاستیکی که به راحتی بر روی کفش قرار می گیرد و محکم ترین ضربات را به فرد مهاجم وارد می کند. زمانی که یک فرد به شما حمله می کند شما می توانید با یک ضربه پای نچندام محکم طرف را به راحتی از خود دور کنید.

دسبند اسپری فلفل

ممکن است شما در حال دویدن باشید و هیچ گونه وسیله ای نیز همراه خود نداشته باشید. این دسبند دخترانه بسیار شیک می باشد و علاوه بر زیبایی شما را در دفع حملات بسیار یاری می کند. این دسبند دارای اسپری فلفل می باشد که در مواقع ضروری بسیار به یاری شما می آید.

منبع: vivalifestyleandtravel.com